Piątkowy bonus w punktach stacjonarnych forBet

Piątkowy bonus w punktach stacjonarnych forBet

Mimo że zakłady bukmacherskie w zdecydowanej większości przeniosły się do internetu, zainteresowanie usługami w punktach nieziemnych nie maleje. Legalny bukmacher forBET zachęca do swoich stacjonarnych usług, powiększając wygrane kuponów zawartych tuż przed weekendem.

Punkty naziemne w forBET

Legalny bukmacher swoje siły kierunkuje w stronę zakładów online, jednak cały czas oferuje swoje zakłady w punktach naziemnych. Po kilkutygodniowym lockdownie wiosną ubiegłego roku pojawiły się pogłoski, że znaczna ilość punktów zakończy swoją działalność, jednak na szczęście dla bukmachera takie decyzje nie były konieczne. Aktualnie na terenie kraju działa 50 lokali pod szyldem forBET, najwięcej rzecz jasna zlokalizowanych jest w Warszawie. Firma z siedzibą w stolicy zachęca klientów do skorzystania z oferty i podbija wygrane kuponów, które zostały zawarte w piątki. Na jakiej zasadzie działa promocja?

Piątek na bogato w punktach forBET!

W każdy piątek, forBET zwiększa wygrane kuponów o 14%. Co ciekawe, promocja nie jest ograniczona czasowo. Aby wziąć udział w promocji, kupon musi zostać zagrany za min. 20 zł, zawierać minimum 3 zdarzenia, a każde z nich nie może mieć kursu niższego niż 1.30. W promocji nie biorą udziału kupony systemowe oraz zakłady długoterminowe i zakłady z oferty Combo Expert.
Jeśli wszystkie warunki zostaną spełnione, ewentualna wygrana zostanie podwyższona o 14% bazowej kwoty.

forBET zakłady bukmacherskie, Legalni bukmacherzy

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:

słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.