Podwójne wygrane u bukmachera forBET

Podwójne wygrane u bukmachera forBET

Legalny bukmacher forBET organizuje świąteczną promocję dla swoich klientów. W ostatnich dniach tego roku bukmacher mnoży wygrane przy obstawieniu spotkań Premier League, LaLiga oraz Primeira Liga. 

Spis treści

Podwójne wygrane w forBET

Święta zbliżają się ku końcowi, jeszcze tylko kilka dni pozostało do zamknięcia roku. Drużyny piłkarskie jeszcze nie idą na urlopy, w Anglii, Hiszpanii oraz Portugalii czekają nas mecze ligowe. Z tej okazji bukmacher organizuje promocję swoim klientom i podwaja wygrane kuponów, w których znalazły się wydarzenia z Premier League, LaLiga oraz Primeira Ligi.

Jak działa promocja MaxiZysk

Zasady działania bonusu MaxiZysk są bardzo proste. Przez określony czas bukmacher dwukrotnie mnoży wygraną znajdującą się na kuponie. To unikalny moment w roku, kiedy w jednym obstawianym kuponie istnieje szansa podwójnej wygranej bez dodatków kosztów poniesionych przez gracza. Promocja wiąże się się jednak z szeregiem ścisłych zasad i reguł.

Jak wziąć udział w promocji forBET MaxiZysk i jakie są jej zasady?

Co ważne, promocja jest ważna tylko dla klientów, którzy do 21 grudnia do godz. 15:00 zapisali się do Loterii Świątecznej forBET. Promocja obejmuje tylko klientów, którzy wpłacą środki na saldo główne 26 grudnia od godziny 00:00 do 23:59. Minimalna kwota depozytu, która jest wliczana do promocji MaxiZysk to 20 PLN, natomiast maksymalna to 100 PLN. Jeśli gracz wpłaci więcej niż maksymalna stawka, otrzyma MaxiZysk przysługujący dla kwoty 100 PLN.  Termin ważności salda MaxiZysk wynosi 96 godzin!

Po wybraniu MaxiZysk z listy należy nim zagrać JEDNOKROTNIE – CAŁĄ KWOTĄ (jeden kupon). Kuponem AKO z minimum trzema zdarzeniami – kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie musi wynosić minimum 1.40.

Aby zagrać kupon mnożnikiem MaxiZysk, trzeba wybrać go z listy sald znajdującej się na kuponie. Maksymalna wygrana w promocji MaxiZsyk wynosi 2279 PLN. 

forBET zakłady bukmacherskie, Legalni bukmacherzy

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.