Poker dla początkujących

Poker dla początkujących

W ciągu ostatnich kilku lat poker, a w szczególności odmiana Texas Hold’em, stał się najpopularniejszą grą karcianą towarzyską i sportową.

Swój niezaprzeczalny swój sukces poker zawdzięcza prostocie podstawowych zasad gry, mnogiej liczbie dostępnych internetowych stolików pokerowych, możliwości uczestniczenia w turniejach płatnych i darmowych z oszałamiającymi możliwościami wygranej oraz niesamowitemu dreszczykowi emocji towarzyszącemu przez cały czas rozgrywce pokerowej.

Poniżej prezentujemy artykuły i poradniki pomocne do osiągnięcia takiej wiedzy aby móc bez kompleksów zasiąść do stolika pokerowego zarówno w internecie jak i w kasynie.

Jeżeli jeszcze nie grałeś w pokera, wahasz się czy powinieneś zagrać lub już wiesz, że chcesz się nauczyć, to dla Ciebie również jest to idealne miejsce. Zapraszamy do lektury.

Spis treści

Poker jest rewelacyjny!

Jeżeli jeszcze nie zacząłeś grać w pokera to ten artykuł jest kierowany do Ciebie! Dowiedz się podstawowych faktów na temat pokera, czy jesteś typem pokerzysty, ile pieniędzy wygrywają najlepsi, czy poker to tylko szczęście czy też umiejętności? I dlaczego poker jest rewelacyjny.

Przebieg rozgrywki pokerowej

Znajomość przebiegu rozgrywki pokerowej w Texas Holdem’ie to podstawa, musisz poznać poszczególne etapy gry, zasady podbijania i nazewnictwo. Po lekturze przebiegu rozgrywki pokerowej będziesz mógł bez przeszkód rozegrać pierwszą partię pokerową.

10 przykazań dobrego pokerzysty

Dziesięć podstawowych zasad, które pomogą Ci osiągnąć sukces w pokerze. Niektóre może z pozoru błahe i oczywiste, jednak po głębszej analizie wcale nie takie łatwe do osiągnięcia. Przeczytaj i spróbuj zastosować w praktyce przykazań dobrego pokerzysty a zobaczysz różnicę w swoim bankrollu.

Strategia i taktyka gry w Texas Hold’em

Jeżeli poznałeś już podstawowe zasady gry w pokera, hierarchię kart to możesz przejść do tematu strategia i taktyka w Texas Hold’em, w którym dowiesz się co to takiego „pozycja na stole”, jakiego typu graczy spotkasz na stole pokerowym oraz tabelę dobrych rąk startowych.

Jakie cechy powinien posiadać dobry pokerzysta?

Poker jest rewelacyjny – to już wiemy, gra w pokera dla rozrywki to banał dostępny dla każdego śmiertelnika, jednak nie każdy jest wstanie osiągnąć finansowy sukces w pokerze. Aby to osiągnąć trzeba być lepszym niż pozostali gracze przy stoliku, przeczytaj jakie cechy powinien mieć dobry pokerzysta.

Texas Hold’em, Omaha, 7 Card Stud, Razz i inne

Texas Hold’em jest obecnie najpopularniejszą odmianą pokera, jednak poker ma wiele innych odmian, jeżeli kręci Cię Holdem to może spodoba Ci się również Omaha, 7 Card Stud lub Razz.

Poker

, , , , , , , , ,

Spodobał Ci się zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

W ostatnich latach poker a szczególnie odmiana Hold'em Poker, przebojem przebił się na salony i stał się najpopularniejszą grą towarzyską na świecie a w mediach co jakiś czas słychać o wielomilionowych wygranych.

W internecie możesz grać w pokera dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze, dzięki darmowym turniejom niczym nie ryzykując możesz grać o kasę. Wybór pokerroomów i stołów pokerowych jest bardzo duży, w każdym z nich możesz mierzyć się z graczami z całego świata w bezpośrednich rozgrywkach 1-1, grach cash'owych oraz w różnych odmianach turniejów.

Zapoznaj się z naszym poradnikiem pokerowym, poker dla początkujących, wybierz odpowiedni pokerroom, odbierz bonus powitalny, zasiądź przy stoliku i rozpocznij przygodę swego życia.