Poker online

Poker online

Podobnie jak w zakładach bukmacherskich, tak i w pokerze internet zrewolucjonizował tą karcianą grę, która łączy w sobie matematyczno-analityczne umiejętności z psychologią gracza. Dla wielu poker to także przede wszystkim rozrywka, dzięki której można miło spędzić czas i dodatkowo zarobić.

Poker to rozgrywka pomiędzy kilkoma rywalizującymi ze sobą graczami zgromadzonymi przy jednym stole. Bez względu na odmianę pokera do gry używa się talii złożonej z 52 kart. W pojedynczej rozgrywce poprzez karciany układ, licytacje bądź blef wygrywa się pulę, jaka została zgromadzona przy okazji tego rozdania.

Najpopularniejsze odmiany pokera

  • Texas Holdem Poker
  • Omaha Poker
  • Seven Card Stud
  • Omaha Hi-Lo
  • Five Card Stud

Przyjmuje się, że najbardziej widowiskową oraz popularną odmianą pokera jest Texas Holdem, gdzie każdy z graczy otrzymuje po dwie karty tworząc pięciokartowy układ ze wspólnymi kartami, które znajdują się na stole. To właśnie w tej odmianie odbywa się najwięcej prestiżowych turniejów zarówno „na żywo”, jak i online.

W kontekście tzw. mowy ciała oraz pokerowych zagrywek intrygująco prezentuje się pięciokartowy poker dobierany, który także ma swoje odzwierciedlenie w internecie jako „Play 5 Card Draw Online”. To właśnie w tej odmianie kultowy „Wielki Szu” święcił największe sukcesy, a geneza gry sięga do czasów dzikiego zachodu. O ile w Texas Holdem gracz ma szanse na przewidzenie układu rywala ze wspólnych kart na stole, o tyle w pokerze dobieranym sztuka ta jest niemożliwa.

Internet pozwolił na skupienie w tzw. poker roomach graczy z całego świata, którzy mają możliwość rywalizacji o dowolnej porze każdego dnia w grach cash bądź turniejach. Operatorzy swoje oferty kierują dla każdego typu gracza, który ma do wyboru różne odmiany gry oraz wysokość stawek od kilku centów po kilka tysięcy dolarów lub euro.

Zalety poker online

  • dostępność 24/7
  • rywalizacja z graczami z całego świata
  • możliwość wyboru gry
  • możliwość wyboru stawki

Wielu operatorów pokera online oferuje bonusy powitalne za rejestracje. To pozwala graczom na zdobycie dodatkowych pieniędzy na grę już na starcie swojej przygody.

Potentatem na rynku jest PokerStars, specjalizujący się tylko w tej ofercie. Równie atrakcyjne usługi pokerzystom zapewniają najlepsi bukmacherzy online tacy jak forBET, eTOTO , Fortuna czy Redbet.

Poker

, , , , , , , , ,

Spodobał Ci się zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:

słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


W ostatnich latach poker a szczególnie odmiana Hold'em Poker, przebojem przebił się na salony i stał się najpopularniejszą grą towarzyską na świecie a w mediach co jakiś czas słychać o wielomilionowych wygranych.

W internecie możesz grać w pokera dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze, dzięki darmowym turniejom niczym nie ryzykując możesz grać o kasę. Wybór pokerroomów i stołów pokerowych jest bardzo duży, w każdym z nich możesz mierzyć się z graczami z całego świata w bezpośrednich rozgrywkach 1-1, grach cash'owych oraz w różnych odmianach turniejów.

Zapoznaj się z naszym poradnikiem pokerowym, poker dla początkujących, wybierz odpowiedni pokerroom, odbierz bonus powitalny, zasiądź przy stoliku i rozpocznij przygodę swego życia.