Polscy piłkarze skazani

Maciej I. oraz Michał Ch. zostali skazani przez wrocławski sąd rejonowy na karę jednego roku więzienia w zawieszeniu za udział w aferze korupcyjnej. Wyrok nie jest prawomocny.

Byli zawodnicy Zagłębia Lubin zostali oskarżeni o korupcję. Dwaj piłkarze mieli za 100 złotych ustawić wynik spotkania między Zagłębiem Lubin a Cracovią Kraków. Mecz odbył się 13 maja 2006 roku. Dzięki bezbramkowemu remisowi Miedziowi awansowali do rozgrywek Pucharu UEFA. Sąd skazał ich również na karę grzywny oraz zobowiązał do zwrotu pieniędzy jakie otrzymali za awans do europejskich rozgrywek.

W tej sprawie 12 oskarżonych zawodników zarówno Zagłębia jak i Cracovii dobrowolnie poddało się karze. W tą sprawę zamieszany był również Łukasz Piszczek.

Maciej I. 17 sierpnia podpisał kontrakt z tureckim klubem Manisaspor. W latach 2006 – 2010 dziesięciokrotnie wystąpił w reprezentacji Polski i strzelił dla niej dwie bramki.

Michał Ch. zakończył piłkarską karierę. Ostatnim klubem w którym grał był Piast Gliwice w sezonie 2010/2011.

Liga polska, Piłka nożna

Spodobał Ci się zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Skuteczne obstawianie zakładów bukmacherskich nie jest takie proste jakie wydaje się wielu początkującym typerom. Aby zarabiać pieniądze na obstawianiu typów zakładów sportowych musisz grać najlepsze typy bukmacherskie po wysokich kursach u sprawdzonych bukmacherów.

W typowaniu zakładów liczy się nie tylko znajomość dyscypliny sportowej ale również znajomość aktualnej sytuacji w zespole oraz aktualnej sytuacji ligowej, turniejowej. Sportowi eksperci portalu darmowa-kasa.pl publikują starannie wyselekcjonowane, darmowe profesjonalne typy na piłkę nożną, tenis, siatkówkę, boks oraz wiele innych dyscyplin.

Obstawiaj typy bukmacherskie doświadczonych ekspertów sportowych portalu darmowa-kasa.pl i zyskaj przewagę nad bukmacherami! Dzięki naszym typom zakłady bukmacherskie online przyniosą Ci oczekiwane zyski!