Promocja EKSPERT+ od Fortuny na Euro 2021

Lada dzień rozpocznie się trzecia, ostatnia seria gier grupowych podczas Euro 2021. Oczywiście wszystkie mecze będziecie mogli obstawić na stronie legalnego bukmachera Fortuna, który poza ciekawą ofertą zakładów proponuje również atrakcyjny bonus na to spotkanie. 

Dołącz do promocji EKSPERT+ i wypełnij jedno z dwóch eksperckich wyzwań, a poza wygraną wynikającą ze zwycięskiego kuponu będziesz miał również szansę na bonusy z gigantycznej puli nagród. 

Spis treści

Nadchodzi czas ostatecznych rozstrzygnięć w grupach Euro 2021

Trzecia kolejka gier grupowych rozstrzygnie, które zespoły obejrzymy w fazie pucharowej Euro 2021, a które zakończą swój udział w turnieju przedwcześnie i wrócą do domu na tarczy. Praktycznie wszystkie reprezentacje będą ciągle miały szansę na uzyskanie promocji w ostatniej serii gier, dlatego na brak emocji z pewnością nie będziemy narzekać.

Na stronie legalnego bukmachera Fortuna już teraz czeka na Was szeroka oferta zakładów dedykowana pod to wydarzenie i nie mamy wątpliwości, że nawet najbardziej wymagający typerzy odnajdą tam coś dla siebie. 

Poza sporą wygraną na kuponie można również dołączyć do najnowszej promocji od bukmachera Fortuna i wejść do gry o darmowe środki z gigantycznej puli nagród.

EKSPERT+, czyli bonusy z puli nagród 50,000 zł do zgarnięcia

Tak jak wspominaliśmy wszystkie mecze III serii gier grupowych w trakcie Euro 2021 możecie obstawiać na stronie bukmachera Fortuna. Możecie również dołączyć do promocji EKSPERT+ i grać o darmowe bonusy z puli nagród 50 tysięcy złotych. 

Wystarczy, że za min. 5 zł obstawisz zakłady 1X2 na wszystkie mecze III kolejki grupowej Euro 2021 lub/oraz obstawisz Dokładny Wynik czterech spotkań, a przy odrobinie szczęścia weźmiesz udział w podziale bonusów z puli nagród 25 tysięcy złotych w każdym wyzwaniu. 

Pula nagród zostanie podzielona po równo pośród wszystkich uczestników promocji, którzy stworzą bezbłędne kupony. Przykładowo – jeśli w jednym z wyzwań będziesz jedynym zwycięzcą, wówczas bonus 25 tysięcy złotych należy do Ciebie!

Dołącz do grona klientów Fortuny i zgarnij atrakcyjny pakiet na start

A co z graczami, którzy ciągle nie mają jeszcze aktywnego konta na stronie bukmachera Fortuna? Czy oni nie mają szans na tak atrakcyjne bonusy z gigantycznej puli nagród? Oczywiście, że mają! Wystarczy, że zarejestrują nowe konto wykorzystując nasz kod bonusowy.

Wszystko co trzeba zrobić, to wpisać nasz Fortuna kod promocyjny o treści SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza rejestracyjnego, a błyskawicznie na koncie gracza pojawią się trzy bonusy na start:

  • Bonus 100% od drugiego depozytu 2100 zł
  • Zakład bez ryzyka 600 zł
  • Freebet bonus bez depozytu 20 zł

Ten ostatni bonus zostanie wypłacony graczowi jako punkty Fortuna Klub Plus, które natychmiast można zamienić na darmowe środki bukmachera w Sklepie Gracza. Więcej informacji o tym pakiecie bonusów powitalnych znajduje się na oficjalnej stronie legalnego bukmachera Fortuna.

Fortuna zakłady bukmacherskie

,

Spodobał Ci się zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103