Promocja Super Game od Superbet z pulą nagród 25 tysięcy złotych!

Dołącz do darmowego konkursu typerów na stronie legalnego bukmachera Superbet i odpowiedz na kilka prostych pytań konkursowych. 

Jeśli dopisze Ci odrobinę szczęścia i udzielisz prawidłowych odpowiedzi to zgarniesz darmowe bonusy z puli nagród 25 tysięcy zł!!!

25 tysięcy złotych do wygrania w każdej rundzie

Legalny bukmacher Superbet słynie z dbania o własnych klientów i regularnie organizuje ciekawe promocje.

Najnowszy bonus od Superbet to jednak zupełnie inna bajka! Dołącz za darmo do konkursu typerów i graj o bonusy z puli nagród 25 tysięcy złotych w każdej rundzie!

Zasady tej promocji są bajecznie proste i nikt z Was nie powinien mieć najmniejszych trudności ze spełnieniem regulaminu bonusu.

Darmowy konkurs typerów od Superbet

Wszystko co musisz zrobić, aby dołączyć do gry o bonusy z gigantycznej puli nagród, to zalogować się na swoje konto gracza w Superbet i odpowiedzieć na cztery pytania konkursowe dotyczące jakiegoś wydarzenia sportowego (np. wynik, liczba goli, strzałów oraz żółtych kartek w meczu).

Jeśli wszystkie Twoje odpowiedzi będą poprawne, wówczas otrzymasz bonus 10 tysięcy złotych! Oczywiście w przypadku, jeśli więcej graczy okaże się bezbłędnych, wówczas nagroda zostanie podzielona po równo wśród wszystkich zwycięzców.

Mało tego! Nawet jeśli pomylisz się w jednej lub dwóch odpowiedziach to i tak nie tracisz szansy na darmowe środki bonusowe. Zarówno gracze, którzy udzielą trzech poprawnych odpowiedzi na pytania konkursowe, jak i typerzy z zaledwie dwoma poprawnymi odpowiedziami zgarną bonusy po 7,500 zł! Oczywiście tutaj również pula nagród zostanie rozdzielona wśród wszystkich zwycięzców.

Udział w konkursie typerów jest całkowicie darmowy, zaś jedyny warunek uczestnictwa to aktywne konto gracza w Superbet.

Jak wypłacić bonus Superbet?

Darmowe środki bonusowe pojawią się na koncie gracza do 48 godzin po zakończeniu danego wydarzenia, natomiast gracz ma 7 dni, aby zaakceptować darmowy bonus (po upływie tego czasu darmowe środki przepadną).

Aby wypłacić bonus należy obrócić nim 3x. W przypadku zakładów pojedynczych do obrotu bonusem będą się liczyły wyłącznie kupony z kursem min. 1.80, natomiast przy wielokrotnych kuponach AKO muszą to być min. 2 typy na kuponie po kursie min. 1.30, zaś min. kurs łączny całego kuponu nie może być niższy od 1.80.

Legalni bukmacherzy, Superbet zakłady bukmacherskie

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.