Pula nagród 50.000 PLN w BetGames STS

Pula nagród 50.000 PLN w BetGames STS

STS zachęca graczy do skorzystania ze świeżej oferty BetGames. Legalny bukmacher rozdaje łącznie 50.000 PLN wśród swoich klientów! Aby otrzymać kawałek tortu serwowanego przez katowickiego bukmachera, trzeba być aktywnym w zakładach oferty BetGames. 

Spis treści

BetGames w STS

BetGames to jedna z nowości w usługach bukmachera STS. To nic innego, jak obstawianie gier karcianych w czasie rzeczywistym. Partie są operowane przez realnych krupierów. Obecnie obsługiwane są takie gry jak: Poker, Wojna czy Bakarat. Zadaniem gracza jest obstawienie układu znajdującego się na stole. To aktualnie jedna z nielicznych form gier karcianych, która spełnia wymogi i jest w stu procentach legalna.

Jak zdobyć 50.000 PLN w BetGames?

Aby wziąć udział w promocji, trzeba zalogować się na koncie STS. Następnie należy przejść do sekcji BetGames i zacząć obstawiać zakłady i zdobywać punkty do rankingu. Za każdy wygrany kupon uzyskuje się określoną liczbę punktów, zgodnie ze wzorem wygranej netto.

W ramach całej rozgrywki STS podzieli między graczami aż 50 000 PLN. Trzej najlepsi w klasyfikacji generalnej otrzymają ekstra środki na depozyt – zwycięzca zgarnie aż 3000 PLN!

Podział puli jest następujący:

3000 PLN – 1. MIEJSCE
1500 PLN – 2. MIEJSCE
1000 PLN – 3. MIEJSCE
600 PLN – 4. MIEJSCE
400 PLN – 5. MIEJSCE
250 PLN – 6. – 10. MIEJSCE
150 PLN – 11. – 25. MIEJSCE
100 PLN – 26. – 50. MIEJSCE
50 PLN – 51. – 100. MIEJSCE

Jak liczone są punkty w promocji?

Za zawarte zakłady uczestnik otrzymywać będzie punkty, które będą służyły za podstawę do stworzenia klasyfikacji rankingowej na zakończenie każdego etapu Akcji. Punkty przeliczane są wg zysku z wygranego zakładu. Przykład: 100 PLN po kursie 2,00 / wygrana: 88×2,00 = 176 PLN, więc gracz otrzymuje 176 – 88 = 88 punktów do rankingu.

Legalni bukmacherzy, STS zakłady bukmacherskie

, , , ,

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.