Radwańska gra o Masters

Radwańska gra o Masters

W Moskwie toczą się równolegle dwie imprezy tenisowe – męska i kobieca.

Lepiej płatna jest ta pierwsza, ale polskich kibiców interesuje zdecydowanie ta druga. Czemu?

Dla Agnieszki Radwańskiej jest to bowiem szansa, aby przypieczętować start w kobiecym turnieju Masters.

Kto by pomyślał, że po marnym początku sezonu nastąpi takie odrodzenie: jesienią najlepsza polska tenisistka wygrała duże turnieje WTA w Carlsbad, Tokio i Pekinie – to jej pierwsze triumfy od trzech lat i od razu w takiej liczbie! – po czym awansowała do czołowej „10” WTA.

W I rundzie w Moskwie Radwańska ma wolny los, a jeżeli pokona rywalkę w II rundzie, zapewni sobie start w Stambule! Gdyby nie udało jej się dokonać tej sztuki, będzie musiała liczyć na to, że Francuzka Marion Bartoli – w rankingu WTA tuż za Polką – nie wygra całego turnieju. Losy tego korespondencyjnego pojedynku można oglądać na www.forbet.com, bo platforma przeprowadza transmisje na żywo z tego turnieju.

Radwańska gra o Masters

Tenis

,

Spodobał Ci się zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Skuteczne obstawianie zakładów bukmacherskich nie jest takie proste jakie wydaje się wielu początkującym typerom. Aby zarabiać pieniądze na obstawianiu typów zakładów sportowych musisz grać najlepsze typy bukmacherskie po wysokich kursach u sprawdzonych bukmacherów.

W typowaniu zakładów liczy się nie tylko znajomość dyscypliny sportowej ale również znajomość aktualnej sytuacji w zespole oraz aktualnej sytuacji ligowej, turniejowej. Sportowi eksperci portalu darmowa-kasa.pl publikują starannie wyselekcjonowane, darmowe profesjonalne typy na piłkę nożną, tenis, siatkówkę, boks oraz wiele innych dyscyplin.

Obstawiaj typy bukmacherskie doświadczonych ekspertów sportowych portalu darmowa-kasa.pl i zyskaj przewagę nad bukmacherami! Dzięki naszym typom zakłady bukmacherskie online przyniosą Ci oczekiwane zyski!