Radwańska gra w Masters

Radwańska gra w Masters

A jednak! Mimo porażki w pierwszym meczu w Moskwie – Agnieszka Radwańska zakwalifikowała się do kobiecego turnieju Masters.

Zagrozić jej mogła tylko Francuzka Marion Bartoli, gdyby wygrała turniej Kremlin Cup, ale wycofała się z niego z powodu urazu. Tym sposobem Polka zagwarantowała sobie start w Stambule! Agnieszka Radwańska (nr 8 rankingu WTA) gra w grupie Czerwonej z Dunką Karoliną Woźniacką (1), Czeszką Petrą Kvitovą (3) i Rosjanką Wierą Zwonariewą (6).

W grupie Białej występują zaś Rosjanka Maria Szarapowa (2), Białorusinka Viktoria Azarenka (4), Chinka Na Li (5) i Australijka Samantha Stosur (7). Polka, choć awans wywalczyła z ostatniego premiowanego miejsca, nie stoi wcale na straconej pozycji.

Jesień na korcie ma znakomitą, bilans starć z zawodniczkami z czołówki również, może więc pokusić się o sensację i największy sukces w karierze. Czy tak się stanie? Można to będzie oglądać na www.forbet.com, bo platforma przeprowadza transmisje na żywo z turnieju.

Legalni bukmacherzy

,

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.