Seattle Mariners – Milwaukee Brewers

O wyborze tego zdarzenia zadecydowała przede wszystkim obecna forma zespołu Seattle Mariners, oraz ich startującego miotacza Jasona Vargasa. W zasadzie forma Seattle i Milwaukee są relatywnie porównywalne, to jednak forma i umiejętności Vargasa są o klasę lepsze niż „skill” i forma Christophera Narvesona.

Vargas jest bardzo solidnym miotaczem, i póki co jego największa wpadką w tym sezonie był mecz z Los Angeles Angels, w którym zdołał oddać 4 punkty w 6 rundach. Poza tym jednym wyjątkiem jego gra jest czysta jak łza. Jego współczynnik era w tym sezonie wynosi  2,66 i whip 1,08, w trzech ostatnich występach osiągnął pułap era:1,31 i whip:0,92. Narveson  gra przeciętnie i w zasadzie nie ma to znaczenia , czy narzuca u siebie, na wyjeździe , w nocy, lub w dzień. Jego statystyki nie są mocno zróżnicowane w zależności od miejsca gry. Ogólnie jego  współczynnik era wynosi:5,76 a whip:1,61. Kurs 2,75 na Mariners z handicapem wygląda bardzo zachęcająco. W moim mniemaniu jest to bardzo dobry valuebet.

Zobacz dokładny typ na mecz Seattle Mariners – Milwaukee Brewers eksperta portalu Darmowa Kasa.

Typy bukmacherskie

, ,

Seattle Mariners – Milwaukee Brewers typy bukmacherskie

  • Typer: benjaminw
  • Zdarzenie: (Typy bukmacherskie)
  • Data zdarzenia: 27 czerwiec 2010 19:10
  • Typ: Seattle -1,5
  • Bukmacher: Pinnacle
  • Kurs: 2,75
  • Stawka: 5/10
Typ przegrany

Gdzie najlepiej obstawić ?

W internecie dostępnych jest wielu bukmacherów, jednak tych godnych polecenia jest na prawdę niewielu. Dobry bukmacher powinien posiadać nieposzlakowaną opinię, wysokie kursy, szeroką ofertę zakładów oraz atrakcyjny bonus startowy. Wszystkie te cechy posiadają polecani przez nas bukmacherzy:Fortuna, eTOTO, Beetfan, TOTALbet.O tych, oraz innych bukmacherach możesz przeczytać w naszym serwisie.

Spodobał Ci się ten typ? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:

słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Skuteczne obstawianie zakładów bukmacherskich nie jest takie proste jakie wydaje się wielu początkującym typerom. Aby zarabiać pieniądze na obstawianiu typów zakładów sportowych musisz grać najlepsze typy bukmacherskie po wysokich kursach u sprawdzonych bukmacherów.

W typowaniu zakładów liczy się nie tylko znajomość dyscypliny sportowej ale również znajomość aktualnej sytuacji w zespole oraz aktualnej sytuacji ligowej, turniejowej. Sportowi eksperci portalu darmowa-kasa.pl publikują starannie wyselekcjonowane, darmowe profesjonalne typy na piłkę nożną, tenis, siatkówkę, boks oraz wiele innych dyscyplin.

Obstawiaj typy bukmacherskie doświadczonych ekspertów sportowych portalu darmowa-kasa.pl i zyskaj przewagę nad bukmacherami! Dzięki naszym typom zakłady bukmacherskie online przyniosą Ci oczekiwane zyski!