Siatkówka mężczyzn PlusLiga – typy na 1 kolejkę

Siatkówka mężczyzn PlusLiga – typy na 1 kolejkę

Spis treści

Pamapol – Skra

Skra 3-0 – 1,45 – bukmacher Fortuna – 3/10
Under 130,5 – 2,20 – bukmacher Fortuna – 1/10

Nie przewiduje tutaj długiego spotkania. Skra zdecydowanie za mocna aby Pamapol coś sobie pograł. Pierwszy mecz w wykonaniu Bełchatowian powinnien pokazać rywalom, że to oni będą rządzić w tym sezonie.

ZAKSA – Delecta

Delecta – 2,95 – bukmacher Fortuna – 1/10
Delecta +2,5 seta – 1.35 – bukmacher Fortuna – 7/10

Według mnie bukmacherzy przesacowują kursy na Delectę, która poczyniła szereg wzmocnień. ZAKSA nie ma takiego potencjału jak rok temu i wydaje mi się, że warto spróbować wysokich kursów na Delectę.

Węgiel – Politechnika

Węgiel -1,5 seta – 1,42 – bukmacher Fortuna – 3/10

Jeden typ w tym spotkaniu. Pierwsze kolejki są zawsze zdradliwie dlatego nie radzę szaleć ze stawkami. Mam nadzieję, że zakup Abramova podziała mobilizująco na innych graczy i powalczą w tym sezonie. Politechnice prawdopodobnie pozstanie walka o utrzymanie.

Jadar – Resovia

Over 185,5 – 2.10 – bukmacher Fortuna – 1/10
Jadar +3,5 1 set – 1.72 – bukmacher Fortuna – 2/10

Jadar bardzo dobrze sprawował się w fazie przygotowawczej, kilka ruchów transferowych i mimo tego, że Asseco posiada teoretycznie mocniejszy skład podopieczni Jana Sucha powinni powalczyć.

Domex Częstochowa – AZS Olsztyn

Over 160,5 – 1,60 – bukmacher Fortuna – 4/10
AZS Olsztyn +2,5 seta – 1,65 – bukmacher Fortuna – 4/10

Owszem, może i Olsztyn nie posiada najmocniejszego składu ale wydaje mi się, że w pojedynku z Domexem są w stanie ugrać jednego seta co pokryje oba powyzsze typy. Poza tym obydwaj trenerzy szukają optywalnego zestawienia i w tym też doszukiwałbym się walki.

Typy i analizy

, , , ,

Gdzie najlepiej obstawić?

W internecie dostępnych jest wielu bukmacherów, jednak tych godnych polecenia jest na prawdę niewielu. Dobry bukmacher powinien posiadać nieposzlakowaną opinię, wysokie kursy, szeroką ofertę zakładów oraz atrakcyjny bonus startowy. Wszystkie te cechy posiadają polecani przez nas bukmacherzy:Fortuna, eTOTO, Beetfan, TOTALbet.O tych, oraz innych bukmacherach możesz przeczytać w naszym serwisie.

Spodobał Ci się ten typ? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.