Sławomir Peszko i Jan Błachowicz w drużynie Superbet!

Sławomir Peszko i Jan Błachowicz w drużynie Superbet!

Grono ambasadorów Superbet znacząco się powiększyło! Legalny bukmacher nawiązał współpracę z kilkoma znanymi postaciami, chyba najbardziej rozpoznawalnymi są Sławomir Peszko oraz mistrz federacji UFC, Jan Błachowicz.

Sławomir Peszko i Jak Błachowicz w Super Bet

Bukmacher Superbet zdecydował się na poważne wzmocnienia swojej stajni ambasadorskiej. Do tej pory jedynym przedstawicielem bukmachera był Jerzy Dudek, były bramkarz reprezentacji Polski, Liverpoolu oraz Realu Madryt. Teraz firma z siedzibą w Katowicach podpisała umowy z pięcioma nowymi osobami. Jedną z nich jest Sławomir Peszko. Grający obecnie w drużynie Wieczysta Kraków bez żadnych przeszkód formalnych i prawnych mógł nawiązać współpracę z bukmacherem.

“Superbet przekonał mnie do siebie wizją i realnym traktowaniem zakładów bukmacherskich jako dobrej zabawy. Ja zawsze starałem się czerpać radość z gry w piłkę. Tak jest do tej pory i uważam, że podobnych emocji ma dostarczać ludziom rozrywka u bukmachera. Gdy gracie, to grajcie dla pozytywnych wrażeń.” – powiedział były reprezentant Polski w piłce nożnej.

Do teamu Superbet dołączył także Jan Błachowicz, mistrz świata w UFC i jeden z najbardziej rozpoznawalnych sportowców w Polsce.

„Dołączam do SuperTeamu! To dla mnie kolejny w ostatnim czasie sukces. Cieszę się na rozpoczęcie współpracy z bukmacherem Superbet. Tak jak ja startuje z pozycji pretendenta, aby wkrótce dołączyć do liderów. Znam tę drogę i mam nadzieję, że pomogę ją przejść mojemu nowemu sponsorowi.” – mówi Błachowicz.

Nie tylko sportowcy

Superbet zdecydował się na zakontraktowanie kilku znanych osób w tym samym czasie. To teamu ambasadorów dołączyła Jolanta Zasępa, znana dziennikarka sportowa, która aktualnie najbardziej rozpoznawalna jest na social media. Do tego współpracę z polskim, legalnym bukmacherem nawiązał Konrad Szymański, prowadzący jednego z największych kanałów o futbolu na YouTube.

Ambasadorką została również Iza Koprowiak, dziennikarka Przeglądu Sportowego.

Już niedługo Peszko, Błachowicz i reszta będą swoim wizerunkiem reklamować ofertę bukmacherską Superbet. Niewykluczone też, ze powstanie nowy program na kanale YouTube.

Legalni bukmacherzy, Superbet zakłady bukmacherskie

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.