Super Bonus 100% od bukmachera Superbet

Skorzystaj z najnowszej promocji od legalnego bukmachera Superbet i ciesz się jeszcze wyższymi wygranymi. 

Im więcej spotkań umieścisz na wielokrotnym kuponie AKO, tym wyższy bonus pojawi się na Twoim koncie gracza. Rozbij bank, a przy odrobinie szczęścia bukmacher podaruje Ci Super Bonus i podwoi Twoją wygraną. 

Spis treści

Super Bonus od bukmachera Superbet

Znakomita promocja od legalnego bukmachera Superbet. Obstawiaj wielokrotne kupony AKO na stronie tego serwisu, a otrzymasz bonus i Twoja wygrana będzie jeszcze wyższa.

Zasady tej promocji są szalenie proste. Zaloguj się na swoje konto gracza w Superbet i postaw wielokrotny kupon AKO, na którym umieścisz min. 5 typów z oferty zakładów tego bukmachera.

Pamiętaj, że w promocji udział biorą wyłącznie zakłady przedmeczowe, zaś kurs każdego typu na kuponie musi wynosić min. 1.20. 

Im więcej zdarzeń umieścisz na kuponie, tym wyższy bonus pojawi się na Twoim koncie gracza. Maksymalna kwota darmowych środków bonusowych jaką w ramach tej promocji przewidział bukmacher to… 650,000 złotych!

Tabela bonusów za wielokrotne kupony AKO

Tak jak wspomnieliśmy, kwota darmowych środków bonusowych zależy od liczby typów na kuponie. Im więcej zdarzeń, tym wyższa kwota bonusu. Oto szczegóły:

Super Bonus od Superbet – regulamin promocji

Pamiętajcie, że do promocji kwalifikują się wyłącznie zakłady przedmeczowe po kursie min. 1.20. Zdarzenia z oferty Super Mecz nie mogą znaleźć się na kuponie, jeśli chcecie zgarnąć Super Bonus.

Zakłady, które zostaną rozliczone jako zwrot stawki nie  będą uwzględnione przy naliczaniu kwoty darmowych środków bonusowych.

Więcej szczegółów na temat tej promocji znajduje się na stronie legalnego bukmachera Superbet.

 

Legalni bukmacherzy, Superbet zakłady bukmacherskie

, , , ,

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.