Superbet bonus za aktywność

Początki tygodnia bywają ciężkie! Ten problem nie dotyczy jednak klientów legalnego bukmachera rodem z Rumunii, którzy w każdy poniedziałek mogą zgarnąć Superbet bonus za aktywność o wartości 50 zł. 

Spis treści

Superbet bonus za aktywność – zgarnij darmowe środki na grę!

Sobota i niedziela to zawsze pracowity okres w życiu każdego typera. Generalnie gracze dzielą się na dwie kategorie – takich którzy liczą kasę po weekendzie oraz tych, którzy w poniedziałek liżą rany.

Jednych i drugich powinna ucieszyć najnowsza promocja od legalnego bukmachera Superbet, dzięki której co tydzień na ich koncie pojawią się darmowe środki na dalszą grę. Oto regulamin Superbet bonusu za aktywność.

Wpłać depozyt i zgarnij Superbet bonus za aktywność

Zasady tej promocji nie należą do najtrudniejszych. Wszystko co należy zrobić, aby otrzymać darmowe środki bonusowe to w dowolny poniedziałek zalogować się na swoje konto gracza w Superbet i wpłacić depozyt min. 50 zł, a następnie obstawić dowolne wydarzenie/a z oferty zakładów Superbet za min. 50 zł. Z promocji wyłączone są jedynie kupony zawierające kursy Super Mecz, a także kursy na zakłady specjalne i sporty wirtualne.

W promocji udział biorą zarówno pojedyncze zakłady single z kursem min. 1.60, jak i wielokrotne kupony AKO z min. kursem każdego typu na kuponie 1.60. Ważne, aby zakład został postawiony w poniedziałek, zaś wszystkie typy na kuponie zostały rozliczone do 23:59 tego samego dnia. Niezależnie od wyniku kuponu na koncie gracza w ciągu 48 godzin pojawi się Superbet bonus za aktywność o wartości 50 zł. 

Jak wypłacić Superbet bonus za aktywność?

Każdy gracz ma maksymalnie 3 dni na zaakceptowanie darmowych środków bonusowych, a po upływie tego terminu Superbet bonus za aktywność przepadnie bezpowrotnie. Od momentu akceptacji bonus będzie ważny jedynie przez 7 dni, później przepadnie.

Darmowe środki bonusowe muszą zostać w tym czasie obrócone 3x na pojedynczych zakładach single z kursem min. 1.80 lub wielokrotnych kuponach AKO z kursem min. każdego typu 1.40 i min. kursem łącznym całego kuponu nie niższym od 1.80. Do obrotu Superbet bonusem za aktywność zaliczają się zarówno zakłady przedmeczowe, jak i na żywo.

Legalni bukmacherzy, Superbet zakłady bukmacherskie

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.