Bukmacher Superbet

ocena darmowa-kasa.pl 5.0/6
Bukmacher Superbet

Superbet to z pewnością wyjątkowy legalny bukmacher. Choć dość późno zaoferował graczom możliwość zawierania zakładów przez internet, pomyli się ten, kto stwierdzi, że Superbet dopiero zadebiutował na polskim rynku. Wręcz przeciwnie – jest na nim obecny od wielu lat.

Superbet – wszystko, by zadowolić typera

Wizja legalnego bukmachera Superbet jest odważna, ale zupełnie zrozumiała. Klient, to istota naszych działań, wszystko co robimy, robimy aby go zadowolić – brzmi deklaracja, która od razu ma obrazować cel obrany przez Superbet. Przedstawiciele firmy doskonale wiedzą, że to jedyna droga, by osiągnąć sukces na coraz bardziej konkurencyjnym rynku bukmacherskim w Polsce.

Aby nakreślić Wam, czym dokładnie jest Superbet, warto przedstawić krótką historię tego legalnego bukmachera. Superbet powstał w 2009 roku w Rumunii. Był to czas, kiedy w Europie Środkowo-Wschodniej rynek bukmacherski rozwijał się bardzo dynamicznie i powstawało wiele takich firm. Nie wszystkie się utrzymały, jednak Superbet od tego czasu działał rozważnie i starał się umiejętnie powiększać swój zasięg. Od momentu założenia legalny bukmacher rozwinął swoją sieć do ponad 1200 punktów naziemnych na terenie całej Rumunii. W tym czasie w tej części Starego Kontynentu powiększał się zasięg internetu. W związku z tym wiele firm zaczynało oferować swoje usługi także w sieci lub całkiem przenosiło swoją działalność do świata cyfrowego. A niektóre powstawały od razu z zamiarem oferowania możliwości zawierania zakładów bukmacherskich wyłącznie przez internet. Oczywiście, Superbet nie zamierzał być w tyle i również dalej się rozwijał, oferując zakłady bukmacherskie online, otwierając również całe kasyna czy inwestując w najnowsze technologie na różnych płaszczyznach.

Od tamtego czasu firma urosła do potentata na rynku europejskim. Zespół pracowników Superbet liczy już ponad 3500 członków. Dziś to jeden z podmiotów należących do Superbet Holding Romania. W portfolio grupy znajdują się również takie marki, jak Bet Arena, Go Bet oraz Magic Jackpot. Jak podkreślają władze tego legalnego bukmachera, wszyscy prezentują postawę sportowców, czyli traktują każde wyzwanie czy trudność, jako szansę do wykazania się talentem, umiejętnościami i doświadczeniem. Takie nastawienie bycia lepszym każdego dnia ma być podstawą dynamicznego rozwoju Superbet.

Choć firma daje szanse młodym ludziom, którzy wnoszą do niej świeżość i nowe spojrzenie, to kierownictwo Superbet stanowi zespół z bardzo dużym i potrzebnym doświadczeniem w dziedzinie hazardu na poziomie krajowym i międzynarodowym. Dzięki wizji liderów Superbet i umiejętnościom zdobytym podczas koordynowania innych biznesów odnoszących duże sukcesy, Superbet mógł bardzo szybko zacząć liczyć się w branży i przejść drogę od małej firmy do wielkiej korporacji. Od tej chwili Superbet permanentnie osiąga satysfakcjonujące wyniki i jest firmą o największym wzroście na rynku zakładów bukmacherskich i gier hazardowych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Superbet – jedyny taki w Polsce

Historia zakładów bukmacherskich sięga lat 20 XX wieku. Oczywiście na początku dostępne były jedynie w lokalach naziemnych. W wyniku rozpowszechnienia się internetu coraz więcej firm zaczęło funkcjonować tylko w sieci. Zarówno na całym świecie, jak i w Polsce większość legalnych bukmacherów to bukmacherzy internetowi. Obowiązująca ustawa hazardowa z 2017 roku wymaga osobnego pozwolenia na prowadzenie działalności w lokalach naziemnych i osobną na oferowanie zakładów wzajemnych w internecie. Oczywiście, za obie licencje trzeba zapłacić osobno, a to niemałe koszty wynoszące co najmniej kilkaset tysięcy złotych. A później kolejne opłaty za każdy istniejący punkt stacjonarny! Dlatego większość bukmacherów działa jedynie w internecie, na prowadzenie punktów decydują się najbogatsze firmy. Inaczej jednak było w przypadku legalnego bukmachera Superbet. Ten zaczął swoją działalność w Polsce od prowadzania… punktów naziemnych, a dopiero 18.10.2019 roku uzyskał pozwolenie od Ministerstwa Finansów na możliwość oferowania zakładów bukmacherskich w internecie. Dlatego Superbet to wyjątkowy legalny bukmacher.

Dziś Superbet to bukmacher działający w internecie, który jednocześnie posiada ponad 80 punktów stacjonarnych. Gracze mają zatem możliwość obstawiania zakładów przez sieć, rejestrując swoje konto oraz przez najnowocześniejszą aplikację bukmacherską na rynku lub tradycyjnie, wypełniając kupon w lokalach naziemnych.

Misją Superbet jest zapewnienie klientom innowacyjnych produktów i usług, pełnych nowoczesnych i komfortowych rozwiązań, jak choćby wspomniana aplikacja Superbet. Zaspokajając potrzeby graczy, Superbet ma ambicję stać się liderem rynku bukmacherskiego w Polsce.

Oferta legalnego bukmachera Superbet wciąż się rozwija. W jaki sposób będzie rozszerzana, mogą nam powiedzieć wartości przedstawiane przez władze Superbet, czyli jakość i różnorodność. Bukmacher dąży do ciągłego ulepszania swoich usług, a także obsługi klienta, proponując i utrzymując najwyższe standardy jakości. Superbet zapewnia również o odpowiedzialnym prowadzeniu działalności, co dla wielu graczy rozczarowanych poczynaniami niektórych bukmacherów jest istotną informacją i ważna deklaracją. Cenimy i szanujemy wszystkie obietnice i zobowiązania złożone naszym Klientom i współpracownikom – gwarantuje Superbet.

Zakłady bukmacherskie w Superbet

Nie brakuje również bogatej oferty zakładów na żywo. Superbet to świetny bukmacher dla miłośników obstawiania zakładów live. Bukmacher oferuje jedne z najwyższych kursów oraz atrakcyjne promocje, które podwyższają wygraną. Do szybkiego obstawiania zakładów live świetnie nadaje się aplikacja mobilna Superbet, dostępna na oba najpopularniejsze systemy operacyjne, czyli Android oraz iOS. Ponadto Superbet oferuje również transmisje wielu wydarzeń sportowych, m.in. najlepszych eropejskich lig piłkarskich Serie A, Ligue 1, La Liga i Bundesliga, a także rozgrywki NBA, NHL, turnieje tenisowe i wiele więcej. Transmisje wideo w połączeniu z dopracowaną aplikacją mobilną i rewelacyjnymi zakładami na żywo sprawiają, że Superbet to świetny bukmacher dla fanów obstawiania na żywo.

Jednak Superbet to nie tylko legalny bukmacher z szeroką ofertą zakładów, ale również sportowa platforma multimedialna. Gracze mogą na niej obstawić i obejrzeć mecz, a także przeczytać najnowsze informacje ze świata sportu. Newsy, analizy, ciekawostki i komentarze – to wszystko gracze znajdą w specjalnej kategorii Newsy dostępnej w serwisie Superbet.

Oprócz tego legalny bukmacher Superbet oferuje bogatą bazę wszelkich wyników i statystyk, niezbędnych do skutecznego obstawiania. Typerzy mogą szybko sprawdzić ostatnie rezultaty poszczególnych drużyn, zawodników, a także porównania rywalizujących drużyn czy wszelkie wskaźniki procentowe.

Bonus powitalny od Superbet – Super Start

Superbet oferuje nowym graczom atrakcyjny bonus powitalny. Zyskać można od razu 50 zł za depozyt oraz 500 zł w ramach cashbacku za poniesione w zakładach bukmacherskich ewentualne straty. Łącznie zyskać w Superbet można 550 zł.

Jesteś zainteresowany bonusem w Superbet? Zatem przeczytaj jak odebrać bonus Superbet.

Zakłady Specjalne w Superbet

Zakłady Specjalne to wyjątkowa oferta wydarzeń na najważniejsze mecze i turnieje. Dzięki nim legalny bukmacher zapewni Ci jeszcze więcej emocji i możliwości obstawiania. Zakłady Specjalne to dostęp do nowych rynków i możliwość typowania dodatkowych zdarzeń, takich jak m.in. obstawianie strzelców bramek, liczba kartek w danym spotkaniu, a także liczba rzutów rożnych, asów serwisowych czy zwycięstwo drużyny lub zawodnika w całym turnieju.

Zakłady Specjalne w Superbet to zdecydowanie bardziej rozbudowana oferta, niż w przypadku standardowych zakładów bukmacherskich. Jak znaleźć Zakłady Specjalne na stronie Superbet? Szukaj zakładów oznaczonych symbolem żółtej gwiazdki. Codziennie udostępniana jest nowa oferta zakładów specjalnych, więc lepiej nie przegapić okazji na obstawianie ciekawych zdarzeń zdobycie większej wygranej.

Super Mecz w Superbet

Super Mecz od legalnego bukmachera Superbet to oferta najlepszych kursów na polskim rynku. Znajdują się w niej wyselekcjonowane zakłady przedmeczowe z wyraźnie podwyższonymi kursami. Superbet rezygnuje przy nich ze swojej marży. A dzięki marży 0% Twoja przewidywana wygrana od razu rośnie. Super Mecz to zdarzenia z różnych dyscyplin sportu, dlatego każdy znajdzie w nich coś dla siebie.

Same wysokie kursy to nie koniec korzyści. Zakłady znajdujące się w ofercie Super Mecz można łączyć na kuponach ze sobą oraz ze spotkaniami z oferty Super Extra. Dzięki temu możesz zdobyć jeszcze więcej pieniędzy, zapewnić sobie dodatkowe emocje i obstawiać zakłady bukmacherskie ze świadomością, że korzystasz z najbardziej opłacalnych kursów.

Zakłady z oferty Super Mecz możesz obstawiać na kuponach SOLO, AKO i kuponach systemowych.

Super Extra w Superbet

Super Extra od legalnego bukmachera Superbet to najlepsze kursy na faworytów. Jeśli lubisz obstawiać tzw. pewniaki, czyli zdarzenia, w których jedna ze stron ma wyraźną przewagę nad przeciwnikiem, to jest to promocja dla Ciebie. Najczęściej zakłady na faworytów mają wyjątkowo niskie i nieopłacalne kursy, ale nie w przypadku Super Extra w Superbet.

W ofercie Super Extra każdego dnia znajdziesz kilka zdarzeń z udziałem najlepszych drużyn i zawodników, które mają podwyższone i atrakcyjne kursy. Super Extra dotyczy wielu różnych dyscyplin.

Jeśli chcesz skorzystać z Super Extra od Superbet, musisz umieścić na swoim kuponie minimum 5 zdarzeń z innej oferty bukmachera o kursie minimalnym 1.10. Co bardzo istotne, mogą to być zakłady bukmacherskie znajdujące się w ofercie Super Mecz. Dzięki takiemu połączeniu Twoja wygrana może być naprawdę wysoka!

Super Live w Superbet

Super Live od legalnego bukmachera Superbet to wyjątkowa oferta skierowana przede wszystkim do fanów obstawiania zakładów na żywo. Znajdują się w niej wyłącznie zakłady live dotyczące kilku wybranych, najważniejszych wydarzeń każdego dnia. Super Live nie ogranicza się tylko do najpopularniejszych rynków, jak 1, X czy 2, ale zapewnia wiele różnych typów zakładów.

Zakłady w Super Live możesz obstawiać, oglądając jednocześnie streaming wideo najpopularniejszych meczów i spotkań na stronie bukmachera lub w aplikacji mobilnej Superbet.

Super Szansa w Superbet.

Dzięki Super Szansie w Superbet możesz oszczędzić sobie nerwów, jeśli jeden mecz na Twoim kuponie zwyczajnie nie wejdzie. To zawsze bardzo denerwująca sytuacja, kiedy właśnie jeden zakład na kuponie akumulacyjnym potrafi wszystko zepsuć. Dlatego legalny bukmacher Superbet postanowił temu zaradzić.

Jak możesz skorzystać z Super Szansy? Dodaj do swojego kuponu 11 zakładów. Każdy musi mieć kurs minimum 1.30. Obstawiasz kupon i czekasz na rezultaty. Jeśli jedno spotkanie okaże się błędnie wytypowane, wówczas Superbet zwróci Ci 10% wygranej z pozostałych 10 poprawnie wytypowanych zdarzeń. Twoja wygrana w promocji Super Szansa obliczana jest według poniższego wzoru:

potencjalna wygrana / kurs nietrafionego spotkania / 10.

Na przykład. Obstawiłeś kupon zawierający 11 zakładów. Twoja potencjalna wygrana wynosiła 2000 zł, ale spotkanie o kursie 2.00 nie zakończyło się zgodnie z Twoim typem. Wówczas Twoja wygrana wynosi 2000 zł/ 2.00 / 10 = 100 zł.

Pamiętaj, że przy wyliczaniu wygranej w Super Szanse nie będzie brana pod uwagę wygrana z promocji Super Bonus. Zatem do powyższego wzoru podstawiona zostanie jedynie wygrana bez kwoty otrzymanej w ramach bonusu.

Super Bonus w Superbet

Super Bonus w Superbet to idealna propozycja dla wszystkich miłośników tzw. bukmacherskich taśm lub tasiemców, czyli kuponów zawierających wiele zdarzeń. Jeśli na swoim kuponie umieścisz co najmniej 6 zdarzeń, każdy z kursem minimalnym 1.35, to za każde kolejne Superbet powiększy Twoją wygraną o dodatkowe 5%. To znacznie podnosi przewidywaną wygraną, a ostateczne możesz w ten sposób uzyskać nawet 150% dodatkowej wygranej! Zasada jest prosta: im więcej zakładów wytypujesz, tym więcej będziesz mógł wygrać. Sprawdź, jaki bonus otrzymasz, posługując się poniższą tabelą bonusową.

Ważne info: Super Bonus dostępny jest wyłącznie w punktach stacjonarnych legalnego bukmachera Superbet. Spokojnie, w Polsce jest ich ponad 80. Listę wszystkich punktów Superbet wraz z ich adresami możesz znaleźć na stronie bukmachera w zakładce PUNKTY.

Na kuponie Super Bonus możesz umieszczać zdarzenia z oferty Super Mecz i Super Extra, jednak te zakłady będą wyłączane przy wyliczeniu wysokości Super Bonusu. Na przykład:

Postawiłeś kupon zawierający 11 meczów, w tym jeden zakład z oferty Super Mecz i jeden zakład z oferty Super Extra. Wówczas otrzymasz Bonus odpowiadający 9 zdarzeniom, a więc 20%.

Super Bonus w Superbet – tabela bonusowa

6 zdarzeń+ 5%
7 zdarzeń+ 10%
8 zdarzeń+ 15%
9 zdarzeń+ 20%
10 zdarzeń+ 25%
11 zdarzeń+ 30%
12 zdarzeń+ 35%
13 zdarzeń+ 40%
14 zdarzeń+ 45%
15 zdarzeń+ 50%
16 zdarzeń+ 55%
17 zdarzeń+ 60%
18 zdarzeń+ 65%
19 zdarzeń+ 70%
20 zdarzeń+ 75%
21 zdarzeń+ 80%
22 zdarzeń+ 85%
23 zdarzeń+ 90%
24 zdarzeń+ 95%
25 zdarzeń+ 100%
26 zdarzeń+ 105%
27 zdarzeń+ 110%
28 zdarzeń+ 115%
29 zdarzeń+ 120%
30 zdarzeń+ 125%
31 zdarzeń+ 130%
32 zdarzeń+ 135%
33 zdarzeń+ 140%
34 zdarzeń+ 145%
35 zdarzeń+ 150%

Bonus za Ekstraklasę po każdej kolejce

Bonus za Ekstraklasę to promocja legalnego bukmachera Superbet przeznaczona dla każdego fana obstawiania zakładów na polską ligę. Dzięki niej po każdej kolejce Ekstraklasy masz szansę zdobyć bonus w wysokości 50 zł.

Warunki są proste, jak styl gry w Ekstraklasie. Obstawiasz kupon zawierający jedno zdarzenie (SOLO) z kursem minimalnym 1.40 lub wybierasz kupon z wieloma zdarzeniami (AKO), na którym przynajmniej jeden z nich jest zakładem na mecz z najbliższej kolejki Ekstraklasy. Podobnie, kurs każdego zdarzenia musi wynosić co najmniej 1.40.

Jeśli obstawisz takie kupony za łączną kwotę 500 zł, otrzymasz bonus w wysokości 50 zł po danej kolejce Ekstraklasy. Aby wypłacić Bonus za Ekstraklasę, należy obrócić 3-krotnie otrzymanymi środkami na zakładach pojedynczych (kurs minimalny 1.60), zakładach wielokrotnych (łączny kurs minimalny 2.50, kurs minimalny każdego zdarzenia 1.10) lub zakładach systemowych (kurs minimalny 1.60 na najmniejszą kombinację).

Cash-Out w Superbet

Cash-Out w Superbet to możliwość rozliczenia kuponów jeszcze przed rozstrzygnięciem wszystkich znajdujących się na nim zakładów. Dzięki temu zmniejszasz ryzyko przegrania całego kuponu i braku jakiejkolwiek wygranej.

Cash-Out w Superbet dotyczy zakładów prostych (pojedynczych i zawierających wiele zdarzeń) z ofert przedmeczowej i live, jak i również zakładów mieszanych (czyli połączenie zdarzeń przedmeczowych i na żywo).

Informację o możliwości skorzystania z funkcji Cash-Out w Superbet i kwotę, którą możesz otrzymać, znajdziesz w zielonym polu znajdującym się na wybranym kuponie oraz w zakładce KUPONY.

Superbet mobile

Superbet posiada swoją stronę mobilną, ale najlepszą opcją do obstawiania zakładów jest aplikacja bukmacherska Superbet. Dzięki niej możesz obstawiać na żywo ponad 250 000 zdarzeń rocznie, zwiększać swoje zyski korzystając z bogatej bazy statystyk i analiz, a także otrzymywać powiadomienia o wynikach, golach i innych wydarzeniach w meczu czy rozstrzygnięciach swoich kuponów. W aplikacji mobilnej Superbet możesz również oglądać transmisje najlepszych lig piłkarskich i spotkań innych dyscyplin, jak koszykówka czy tenis.

Aplikacja bukmacherska Superbet dostępna jest na systemy Android oraz iOS.

Wpłaty i wypłaty

Na konto Superbet możesz dokonywać depozytów na różne sposoby. Pieniądze wpłacisz za pomocą systemów Tpay, Skrill, Neteller, a także Paysafekard, karty płatniczej oraz tradycyjnym przelewem bankowym.

Wypłata w Superbet jest realizowana przy wykorzystaniu tych samych sposobów.

Legalny bukmacher Superbet nie pobiera opłaty ani za wpłaty, ani wypłaty środków. Te operacje są całkowicie darmowe. Nie ma również limitów w przypadku depozytów czy wypłat. Minimalna wpłata i wypłata możliwa jest już od 1 zł.

Nasza opinia o Superbet

Superbet to ciekawy legalny bukmacher o dużym doświadczeniu na rynku międzynarodowym. Gracze z Polski przez wiele lat mogli korzystać z punktów naziemnych Superbet, a teraz mają okazję obstawiać zakłady bukmacherskie również przez internet. Wcześniej Superbet przekonywał wysokimi kursami i szeroką ofertą oraz bardzo dobra obsługą klienta.

Po wejściu z ofertą do sieci nic się nie zmieniło. Superbet nadal zapewnia wysokie kursy, bogatą ofertę zakładów przedmeczowych oraz live, a także liczne promocje dla graczy, w tym atrakcyjny bonus powitalny Super Start. Obsługa szybko reaguje na pytania i wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Obstawiając zakłady bukmacherskie w Superbet, gracz czuje się bezpieczny i odpowiednio zaopiekowany. Dzięki temu obstawianie zapewnia tylko pozytywne emocje i niesamowitą frajdę.

Ponadto Superbet cały czas stawia na rozwój, zapewniając graczom najnowsze rozwiązania. To świetnie działająca platforma z zakładami, ale również dopracowana aplikacja bukmacherska z możliwością oglądania transmisji wielu wydarzeń sportowych, w tym najlepszych piłkarskich lig z Europy.

Superbet to legalny bukmacher godny polecenia!

Legalni bukmacherzy, Superbet

, , , , , , , ,

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:

słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.