Superspin u bukmachera SuperBet. Do zgarnięcia nawet 10.000 PLN

Superspin u bukmachera SuperBet. Do zgarnięcia nawet 10.000 PLN

Legalny bukmacher Superbet codziennei rozdaje atrakcyjne bonusy, główną nagrodą jest nawet 10.000 PLN!

Jak działa Superspin w Superbet?

Promocja SuperSpin prowadzona jest przez legalnego bukmachera SuperBet na jego stronie internetowej. Gracz codziennie otrzymuje szansę zakręcenia kołem, na którym znajduje się szereg ciekawych bonusów.

Wysokość Bonusu SuperSpin jest zależna od tego, w którym miejscu zatrzyma się wskaźnik na polu koła: „Sport Bonus” wynosi 5 PLN, „Super Sport Bonus” wynosi 10 PLN, „Mega Sport Bonus” wynosi 30 PLN, „Wirtualne Bonus” wynosi 5 PLN, „Jackpot 10.000” wynosi 10 000 PLN, „Brak wygranej” wynosi 0 PLN.

Bonus zostanie przelany na Konto Gracza do 48 godziny po zakończeniu dnia objętego promocją. Kwotę przypisaną do konta bonusowego trzeba obrócić zgodnie z regulaminem promocji. Istnieje kilka wariantów obrotu: bonus można wykorzystać na zakłady singiel z minimalnym kursem 1.60 lub  wykorzystać na zakłady AKO z minimalnym łącznym kursem 2.0 oraz z minimalnym kursem dla każdego wydarzenia równym 1.30.

Jak procentowo rozkładają się szanse na trafienie poszczególnego bonusu?

  • Bonus Sport”: od 2% do 40%
  • „Super Sport Bonus”: od 2% do 15%
  • „Mega Sport Bonus”: od 1% do 15%
  • „Wirtualne Bonus”: od 1% do 15%
  • „JackPot 10.000 PLN”: raz podczas trwania promocji.

Jak skorzystać z promocji Superspin w Superbet?

Udział w promocji organizowanej przez bukmachera jest dobrowolny. Prawo do skorzystania z zakręcenia kołem ma każdy gracz, który założył konto w SuperBet i zweryfikował swoją tożsamość. 

Legalni bukmacherzy, Superbet zakłady bukmacherskie

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.