Surebets – czyli pewny zysk!

Surebets – czyli pewny zysk!

Surebets, najprościej rzecz ujmując, to taki zakład, który bez względu na wynik przynosi nam stuprocentowy zysk.

Istnienie surbetów jest spowodowane różnicami kursowymi, w ofertach zakładów różnych firm bukmacherskich. To właśnie te różnice kursowe mogą przynieść graczom korzyści majątkowe bez ryzyka utraty środków własnych.

Do gry surebet’ów niezbędne jest posiadanie otwartych kont w co najmniej kilku serwisach bukmacherskich. Generalnie im więcej kont tym lepiej, gdyż mamy dostęp do więszej oferty zakładów.

Spis treści

Jak grać surebet’y?

Najprościej gra się surebety w zdarzeniach dwudrogowe, są wtedy do wyboru 2 opcje. Przykładowo mecz tenisa ziemnego Federer – Nadal. W jednym z bukmacherów (A) kurs na wygraną Federera wynosi 2.10, w drugiego bukmachera (B) kurs na Nadala wynosi 2.15.

Stawiamy po 100zł na zwycięstwo Federera u bukmachera A oraz tyle samo na Nadala u bukmachera B. Inwestujemy w surebet’a łącznie 200zł. W przypadku wygranej Szwajcara wygrywamy 210zł, w przypadku zwycięstwa Hiszpana wygrywamy 215zł.

Jak widać tak czy tak jesteśmy na plus o 10zł lub 15zł. Proste? W przypadku zakładów dwudrogowych na pewno. Jednak w przypadku zakładów trójdrożnych (1X2) nie jest już tak kolorowo. Trzeba poświęcić trochę więcej czasu aby znaleźć najwyższe kursy na dany mecz, zarówno na zwycięstwo gospodarza, gościa i remis.

Za przykład posłużę się meczem międzypaństwowym Francja – Belgia. Obserwując kursy w 5, 6 innych bukmacherach widzimy następujące kursy.

 1X2
Kursy u bukmachera A:1.458.503.10
Kursy u bukmachera B:1.507.704.70
Kursy u bukmachera C:1.608.103.00

Wybieramy najwyższe (pogrubione) kursy z każdego bukmachera:

 • remis u bukmachera A,
 • wygraną Belgii u bukmachera B,
 • wygraną Francji u bukmachera C.

Następnie musimy założyć jaką kwotę chcemy wygrać, niech to będzie 1000zł. Następnie musimy obliczyć stawkę za jaką powinniśmy grać poszczególne opcje wyniku. Aby to obliczyć nalerzy wcześniej założoną kwotę podzielić przez najwyższe kursy:

 • 1000/8.50 = 117,60zł
 • 1000/4.70 = 212,80zł
 • 1000/1.60 = 625,00zł

Łącznie 955,40zł – jest to wkład jaki musimy wnieść aby wygrać 1000zł. Widać zatem, że czysty zysk wynosi 44,60zł. Bez żadnego ryzyka zarobiliśmy prawie 50zł. Rewelacja.

Surebet’y nie są często spotykane, aby je znaleść potrzeba poświęcić sporo czasu na znalezienie odpowiednich bukmacherów. Bez pracy jednak nie ma kołaczy. Osoby posiadające spory zapas czasu powinny spróbować tego sposobu gry.

Kalkulator surebet’ów.

1. Wybierz liczbę możliwych wyników zdarzenia:

 • zdarzenia dwudrogowe (1,2)
 • zdarzenia trójdrogowe (1,X,2)

2. Wpisz najwyższe kursy:

kurs 1:   

kurs 2:   

3. Wpisz kwotę, którą chcesz zainwestować:

kwota:   

3. Oblicz zysk i stawki na kursy:


Jak znaleźć surebeta?

Odnalezienie surebeta nie jest proste gdyż należałoby śledzić na bieżąco oferty kilkunastu bukmacherów i na bieżąco wyłapywać surebet’owe kursy.

Na szczęście w internecie istnieje kilka serwisów, które robią to za nas, polecamy sprawdzony serwis surebet.com. Serwis ten działa bardzo sprawnie, kursy bukmacherów są aktualizowane szybko i bezbłędnie. Całkiem za darmo prezentowane są surebety do 1.00% pewnego zysku, aby uzyskać dostęp do wyższych surebetów należy wykupić abonament.

Legalni bukmacherzy, Poradnik bukmacherski

, , ,

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:

7 komentarzy wpisu "Surebets – czyli pewny zysk!"

 1. Michał, piątek, 6 maj 2016 9:19 

  Ale przecież jest podatek od wygranej? Dlatego znacznie trudniej jest zrobić surebeta, właśnie z powodu tego podatku… W waszych obliczeniach nie uwzględniliście go, a wynosi 12%.

 2. Marxman, czwartek, 17 lis 2016 1:54 

  Ale typ nie ogarnia podatek koń by się uśmiał, podatek jest tylko dla gimnazjalistów i dziadków którzy łażą po fortunach i stsach

 3. Łukasz, poniedziałek, 31 gru 2018 18:23 

  Podatek jest tylko od wielkich wygranych

 4. Bartek, czwartek, 14 lut 2019 18:25 

  Podatek 12% jest też od zakładu, czyli stawiając 10 zł tak naprawdę postawione zostało 8.80 zł

 5. Rajat Sharma, środa, 26 cze 2019 11:32 

  thank u so much

 6. football tips for tonight, piątek, 28 cze 2019 10:21 

  apoli will look to throw a spanner into Inter Milan’s Champions League hopes when the sides meet at the Stadio San Paulo in the Serie

 7. Strona, poniedziałek, 18 sty 2021 6:21 

  Ten kalkulator policzy stawki za jakie powinieneś obstawić zakłady poszczególnych surebetów tak aby uzyskać optymalny wynik


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (4 głosów, ocena: 5,00)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.