Świąteczna promocja bukmachera STS

Świąteczna promocja bukmachera STS

Jak co roku największy polski bukmacher STS przygotował szereg ciekawych promocji z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Akcję reklamuje nie kto inny, jak ambasador marki Peter Schmeichel.

Spis treści

Ekstra 20 PLN od STS

Bukmacher codziennie rozdaje bonus w postaci 20 PLN za obstawianie kuponów akumulowanych. Aby móc odebrać bonusową kwotę, po zalogowaniu w serwisie trzeba potwierdzić chęć udziału w promocji, klikając przycisk „Weź udział”. Następnie trzeba zagrać kupony przedmeczowe AKO. za łączną stawkę co najmniej 100 PLN z kursem ogólnym min. 1.85. Rozliczenie kuponów musi nastąpić tego samego dnia. Jeśli warunki zostaną spełnione, STS dopisze do konta bonusowego kwotę 20 PLN.

Warto pamiętać, że z każdym dniem można odebrać bonusowe 20 PLN. W ciągu siedmiu dni gracz może otrzymać łącznie nawet 140 PLN!

Promocje na skoki narciarskie

Jeszcze przed zakończeniem roku kalendarzowego skoczkowie będą rywalizować w ramach Turnieju Czterech Skoczni. Bukmacher przygotował się na to wydarzenie i również zorganizował akcję promocyjną, wchodzącą pod event świąteczny. Zorganizowane zostaną dwie akcje, kolejno „Ranking 25 000 PLN” oraz „Bezpieczne 50 PLN”. Bukmacher nie podaje szczegółów promocji, jednak nastąpi to odpowiednio 27 i 29 grudnia.

Jak skorzystać ze świątecznej promocji w STS?

Aby wziąć udział w świątecznym evencie trzeba tylko i wyłącznie zalogować się na konto na stronie bukmachera. Klienci którzy w tym samym czasie założyli nowe konta również mogą wziąć udział w promocji i skorzystać z ofert bonusowych przygotowanych przez legalnego bukmachera.

Legalni bukmacherzy, STS zakłady bukmacherskie

, ,

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.