Systemy i strategie bukmacherskie

Systemy i strategie bukmacherskie

Aby osiągnąć sukces finansowy w zakładach bukmacherskich niezbędne są dobre typy, dyscyplina, umiejętność logicznego myślenia i analizowania oraz systemy i strategie bukmacherskie.

W tym artykule przedstawiamy najpopularniejsze strategie i systemy obstawiania zakładów bukmacherskich.

Nie musisz od razu decydować się na konkretny system, ważne abyś poznał mechanizmy, atuty oraz minusy różnych podejść do obstawiania zakładów sportowych.

Spis treści

Systemy bukmacherskie

Systemy bukmacherskie to przetestowane przez ekspertów, oparte na matematyce, statystyce i rachunku prawdopodobieństwa schematy obstawiania zakładów bukmacherskich. Zapoznaj się z teorią a następnie następnie zdecyduj czy nie zastosować któregoś z systemu bukmacherskiego w praktyce.

Progresja

Progresja to jeden z najstarszych systemów bukmacherskich, polega na zwiększaniu stawki zakładu w przypadku przegranej. System skuteczny jest dla dobrze wyselekcjonowanego rodzaju zdarzeń, które obstawia się progresywnie. Zapoznaj się z system progresywnym oraz z zagrożeniami z jakimi zagrożeniami wiąże progresywne obstawianie.

Zakłady blokowe i rozpisowe

Bukmacherzy wprowadzili do swojej oferty zakłady rozpisowe i blokowe w celu uatrakcyjnienia oraz ułatwienia typowania graczom. To proste schematy, które mogą się przydać szczególnie przy obstawianiu niespodzianek i zakładów akumulacyjnych. Przeczytaj artykuł zakłady rozpisowe i blokowe.

Idealny system u bukmachera

Każdy typer chcący osiągnąć finansowy sukces w bukmacherce powinien wypracować swój własny system i strategię obstawiania. Strategia ta może opierać się na którymś z gotowych systemów bukmacherskich jednak musi zostać wzbogacona o pewne reguły i zasady specyficzne dla danego typera.

Kryterium Kelly’ego w zakładach bukmacherskich

Kryterium Kellego pomaga graczowi wybrać optymalną stawkę jaką należy postawić na zdarzenie bukmacherskie. Matematyka i rachunek prawdopodobieństwa stanowią ważny czynnik w obstawianiu zakładów bukmacherskich, zapoznaj się z Kryterium Kelly’ego.

Legalni bukmacherzy, Poradnik bukmacherski

, , , , , , , ,

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.