Eksperyment: progresja vs płaska stawka Zróbmy mały eksperyment. Potrzebne będą takie rekwizyty jak kartka papieru (najlepiej w kratkę), ołówek, dwie talie kart i kalkulator….Zróbcie ten sam eksperyment dla płaskich stawek. Do jakich wniosków doszliście? Jak wypadł stosunek zainwestowanych pieniędzy i stopy zwrotu z systemu Kelly’ego i jemu podobnych, a jak w przypadku płaskich stawek?
czytaj więcej »Najkorzystniej dla nas będzie typować single płaską stawką. Aby osiągnąć zysk w takim przypadku skuteczność naszych typów musi wynosić blisko 85% co jest nie lada wyczynem. Możemy oczywiście budować tzw. „pociągi” – AKO.
czytaj więcej »stawkowanie”underdogów” powinno odbywać się w sposób jednostkowy: mam tutaj na myśli to, że każdy tego rodzaju typ powinien być grany płaską stawką.
czytaj więcej »Poza tym, jeśli średni kurs granego przez nas zdarzenia wynosi 1.80 i przy 100 postawionych kuponach za płaska stawkę trafiliśmy połowę to bukmacher na tym zyskuje, nie my. Aby osiągnąć wiec zysk z tego rodzaju typów, należy poprawić nasza skuteczność.
czytaj więcej »Płaska stawka, gra za odpowiedni procent posiadanego kapitału powinien stanowić klucz do sukcesu. Już wcześniej powiedziałem o podstawowym błędzie graczy – próbie odrabiania tego, co przed chwilą się straciło. Jest to droga do nikąd.
czytaj więcej »Możesz grać płaską stawką, a więc taką samą stawką wszystkie zdarzenia, możesz tą stawkę zróżnicować, możesz wybrać ryzykowną metodę progresji, możesz też dobierać tak zdarzenia, aby otrzymać na kuponie kurs co najmniej 2,0 lub 3,0.
czytaj więcej »