Typowanie meczów

Inter – Bologna

commentBrak komentarzy

Typuję w tym meczu zwycięstwo Interu, który mimo ostatnich kilku wpadek powinien sobie bez problemu poradzić z ekipą przeciętnej Bologny. Inter po ostatniej kolejce ligowej powinien po raz kolejny wygrać….Mimo tego, że Inter doznał ostatnio druzgocącej porażki to nie wydaje mi się, aby rozegrali oni drugie tak słabe spotkanie jak mecz z Kogutami. Podobne:

czytaj więcej »
Hiszpania – Chorwacja

commentBrak komentarzy

Hiszpania – Chorwacja

Typujemy zwycięstwo Hiszpanii W meczu Hiszpanów typujemy ich zwycięstwo. Nie wyobrażamy sobie aby tak znakomicie dysponowana drużyna była w stanie stracić punkty w tym meczu. Chorwaci z dobrej strony pokazali się w spotkaniu z Irlandią ale nie ukrywajmy. Podobne:

czytaj więcej »
Bitwa o Ekstraklasę w Totolotek

commentBrak komentarzy

Bitwa o Ekstraklasę w Totolotek

Co kolejkę każdy typuje wynik meczu swojej drużyny podając w komentarzu: nazwę drużyny, którą reprezentuje i wynik jej meczu. Np. ŁKS, ŁKS – Polonia 2-2 5. NIE WOLNO ZMIENIĆ NICKU W CZASIE GRY! 6. Podobne:

czytaj więcej »
Hiszpania – Niemcy

commentBrak komentarzy

Osobiście typowałem ten mecz i byłem dość mocno zdumiony rozmiarem zwycięstwa Hiszpanów. Wygrali pewnie różnicą ponad 10 goli. Doszedłem do wniosku, że jest to bardzo mocna ekipa, która na tym turnieju ma szanse nawet na złoty medal. Podobne:

czytaj więcej »


Skuteczne obstawianie zakładów bukmacherskich nie jest takie proste jakie wydaje się wielu początkującym typerom. Aby zarabiać pieniądze na obstawianiu typów zakładów sportowych musisz grać najlepsze typy bukmacherskie po wysokich kursach u sprawdzonych bukmacherów.

W typowaniu zakładów liczy się nie tylko znajomość dyscypliny sportowej ale również znajomość aktualnej sytuacji w zespole oraz aktualnej sytuacji ligowej, turniejowej. Sportowi eksperci portalu darmowa-kasa.pl publikują starannie wyselekcjonowane, darmowe profesjonalne typy na piłkę nożną, tenis, siatkówkę, boks oraz wiele innych dyscyplin.

Obstawiaj typy bukmacherskie doświadczonych ekspertów sportowych portalu darmowa-kasa.pl i zyskaj przewagę nad bukmacherami! Dzięki naszym typom zakłady bukmacherskie online przyniosą Ci oczekiwane zyski!