Bukmacher TOTALbet

ocena darmowa-kasa.pl 4/6
Bukmacher TOTALbet

Bukmacher Totalbet posiada komplet licencji od Ministerstwa Finansów, które uzyskał na początku 2018 roku. Totalbet zakłady sportowe oferować może zarówno online, jak i w punktach stacjonarnych. Na chwilę obecną bukmacher działa tylko w Internecie pod adresem totalbet.pl, ale na rynku słychać głosy, że niebawem pojawią się stacjonarne lokale rozsiane po całej Polsce.

Totalbet to jedna z nowych inwestycji polskiego krezusa, Zbigniewa Benbenka, który jest właścicielem grupy holdingowej Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych. ZPR to m.in. radio Eska, VOX FM, gazeta Super Express i telewizje Fokus TV czy Nova TV.

Spis treści

Zakłady bukmacherskie w Totalbet

Zaraz po wejściu na rynek (czerwiec 2018) oferta Totalbet pozostawiała wiele do życzenia. Brakowało dodatkowych rynków, a ligi były słabo obsadzone. To z biegiem czasu uległo diametralnej zmianie na plus. Totalbet znacząco poszerzył zakłady przedmeczowe i live, czym zbliżył się do krajowej czołówki.

Ilość dostępnych dyscyplin (około 30), lig i rynków powinna zadowolić nawet tych najbardziej wymagających graczy. W Totalbet obstawiać można nie tylko te najpopularniejsze zdarzenia z pierwszych stron gazet, ale również niszowe ligi i sporty takie jak darts, badminton czy unihokej.

Co atrakcyjne, to kursy w Totalbet, które dzięki ofercie #TOTALNIEnajlepsi każdego dnia są podwyższane na najbardziej popularne zdarzenia. To pozwala na optymalizacje zysków, czyli postawienie zakładu po jak najwyższym kursie spośród wszystkich legalnych bukmacherów.

Minimalna stawka zakładu w Totalbet to 1 PLN. Do dyspozycji graczy są trzy rodzaje kuponów: pojedynczy, akumulowany i systemowy.

Funkcje godne uwagi w zakładach Totalbet, to Cash-Out i Szybki kupon. Pierwsza opcja (Cash-Out), to możliwość wcześniejsze wypłaty wygranej, bez czekania na rozstrzygnięcia wszystkich zdarzeń. Z kolei drugie narzędzie (Szybki kupon), to automatycznie generowany kupon zgodny z preferencjami gracza, co do liczby zdarzeń, kursu, stawki i wygranej.

Zakłady w Totalbet obstawiać można na stronie totalbet.pl i za pośrednictwem mobilnej aplikacji dostępnej na Android.

Bonusy i promocje w Totalbet

Nowi gracze Totalbet na początek przygody z tym bukmacherem zyskać mogą dwa bonusy na start o łącznej wartości 525 PLN:

Aby odebrać bonusy należy zarejestrować konto stałe, czyli przejść pozytywną weryfikacje (przesłać skan/zdjęcie dokumentu tożsamości). Wówczas zostanie przyznany freebet  25 PLN (darmowy zakład), który można wykorzystać w zakładach SOLO lub AKO po kursie minimalnym 2.00 (bonus freebet nie podlega warunkom obrotu).

Drugi z bonusów, czyli 100% do 5000 PLN wymaga złożenia pierwszej wpłaty na konto.

Totalbet bonus krok po kroku:

 • Przejdź do Totalbet i zarejestruj się
 • Wpłać pieniądze na konto
 • Wybierz formę bonusu: 4×4 (4-krotny obrót na kuponach z 4 zdarzeniami) czy 5×3 (5-krotny obrót na kuponach z 3 zdarzeniami). Pamiętaj, kurs każdego zdarzenia to minimum 1.25
 • Otrzymasz bonus 100% od depozytu do maksymalnie 5000 PLN
 • Aby aktywować bonus – stawiaj zakłady.

Po tym jak bonus zostanie aktywowany należy spełnić kolejne warunki obrotu. Regulamin stanowi, że kwotę bonusu należy obrócić 4 lub 5 razy na kuponach z minimum 3 zdarzeniami i minimalnym kursem łącznym 2.00.

Czas na obrót bonusem to 60 dni.

Kasomania

Kasomania to loteria, dzięki której można wygrywać codziennie po 100 PLN, a w wielkim finale bonus z puli 100 tysięcy PLN.

Los na loterię zdobyć można poprzez zawarcie zakładu w Totalbet. Każdy kupon zagrany za minimum 10 PLN = 1 los. Zakłady zagrane w godzinach 20:00 – 24:00 premiowane są wyżej: 10 PLN = 2 losy!

Codziennie odbywa się losowanie 10 osób, które wygrywają po 100 PLN. W piątek pula nagród powiększona jest do 2500 PLN, a w dni specjalne do 7300 PLN.

Safe Bet

To bezpieczny zakład. Stawiając kupon za minimum 10 PLN, z minimalną liczbą zdarzeń 10 i z minimalnym kursem dla pojedynczego zdarzenia 1.20 – kwalifikujemy się do promocji. Gracz, który nie trafi jednego zdarzenia – otrzyma bonus w formie zwrotu stawki.

Total bonus

Total bonus to doładowanie do kuponów akumulowanych złożonych z minimum 5 zdarzeń, zawartych za minimum 1 PLN po kursie minimalnym 1.20.

 • 5 zdarzeń – 5%
 • 6 zdarzeń – 10%
 • 7 zdarzeń – 15%
 • 8 zdarzeń – 20%
 • 9 zdarzeń – 25%
 • 10 i więcej – 30%

Pozostałe promocje TOTALbet

 • Wygrywaj więcej bez podatku
 • Konkurs na sporty wirtualne z pulą 10 000 PLN
 • Freebety na live o łącznej wartości 150 PLN
 • Wirtuale bez podatku
 • Lucky Look czyli kasa za logowanie
 • Freebet na urodziny

Wpłaty i wypłaty

Minimalna kwota wpłaty w Totalbet to 1 PLN. Bukmacher i pośredniczący operatorzy nie pobierają prowizji od transakcji. Czas oczekiwania na przelew to zwykle kilka minut.

Metody wpłaty:

 • PayU
 • dotpay
 • BLIK
 • Paysafecard
 • Karty kredytowe VISA/Mastercard

Tak jak u pozostałych legalnych bukmacherów, tak i w Totalbet pieniądze wypłacić można jedną metodąprzelewem na rachunek bankowy.

Kontakt i pomoc

Bukmacher odpowiada na nasze zapytania codziennie w godzinach 9:00 – 23:00. Dostępna forma kontaktu to:

 • Live czat
 • E-mail: pomoc@totalbet.pl
 • Telefon 22 611 61 71

Adres Totalbet: TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. ul. Jubilerska 10, 04-190 Warszawa

Opinia o Totalbet

Jak na standardy legalnych bukmacherów w Polsce, Totalbet coraz głośniej dobija do czołówki. Bukmacher ten nie jest tak rozpoznawalny jak STS i Fortuna, ale jeśli utrzyma poziom oferty i rozwoju – może przejmować nowych graczy na rynku. Atrakcyjne bonusy, przejrzysta i szybka strona internetowa, ciekawe funkcje i dobre kursy, to tylko część atutów bukmachera Totalbet.

Bukmacher TOTALbet

Legalni bukmacherzy, TOTALbet zakłady bukmacherskie

, , , , ,

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.