Totolotek zamyka punkty stacjonarne

Totolotek zamyka punkty stacjonarne

Niestety nie wszyscy bukmacherzy mogą mówić o szczęściu w trakcie pandemicznej rzeczywistości. Koronawirus rok temu poważnie zagroził branży bukmacherskiej. Sektor zakładów wzajemnych wyszedł na prostą, jednak skutki kryzysu są do dziś odczuwalne. Totolotek zdecydował się na zamknięcie punktów stacjonarnych.

Totolotek zamyka punkty stacjonarne

To z pewnością jedna z najtrudniejszych decyzji, jaką musieli podjąć szefowie bukmachera Totolotek. Wraz z końcem marca wszystkie punkty Totolotka z charakterystycznych słoneczkiem zostaną zamknięte. To rzecz jasna efekt pandemii koronawirusa, która wyrządziła sporo strat dla całej branży bukmacherskiej. W pandemicznej rzeczywistości coraz mniej osób korzysta z punktów stacjonarnych i taka usługa zrobiła się coraz słabiej opłacalna.

– Pandemia koronawirusa spowodowała, że klienci coraz częściej korzystają z dostępu do usług online zamiast tradycyjnych punktów handlowych. Eksperci branży przewidują, że trend przechodzenia klientów do korzystania z usług firm bukmacherskich online będzie trwały i nawet po zakończeniu pandemii to ten kanał będzie odgrywał coraz istotniejszą rolę – tak firma rezygnację ze stacjonarnych punktów sprzedażowych tłumaczy w komunikacie przekazanym portalowi Wirtualnemedia.pl.

Zamknięcie punktów stacjonarnych wiążę się również ze zwolnieniami. Firma będzie zmuszona pożegnać się z około 150 osobami. Wszyscy mogą skorzystać z programu pomocy przy szukaniu nowego miejsca pracy.

Totolotek przenosi się do internetu

Totolotek od wielu lat świadczy swoje usługi online i po zamknięciu wszystkich punktów całą swoją siłę przenosi do internetu. Legalny bukmacher może pochwalić się rozbudowaną ofertą wydarzeń sportowych wraz z bardzo atrakcyjnymi kursami.

Wraz z założeniem konta klient otrzymuje bonus. Składa się z: 100% od depozytu do 500 złotych, freebet 25 PLN bez depozytu oraz może skorzystać z promocji Bonus KingSize +66% AKO.

Gracze mogą liczyć na bonus mobilny +49 zł, promocję King Size oraz klub graczy Bet Club uatrakcyjnią obstawianie zakładów stałym graczom

Legalni bukmacherzy, Totolotek zakłady bukmacherskie

, , ,

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.