Tylko dziś – zwrot kasy za przegrane zakłady od bukmachera Fortuna!

Niespodzianka dla klientów legalnego bukmachera Fortuna. Tylko dziś możecie skorzystać z promocji, dzięki której w przypadku niepowodzenia otrzymacie zwrot stawki.

Wystarczy obstawić wielokrotny kupony AKO, a jeśli któryś z typów okaże się nieprawidłowy wówczas na Twoim koncie gracza pojawi się darmowy bonus. 

Bonus Farciarz na live od bukmachera Fortuna

Wielokrotne kupony AKO to z jednej strony doskonała okazja do wysokich wygranych, z drugiej jednak ryzyko niepowodzenia rośnie z każdym dodanym typem na kuponie.

Doskonale zdają sobie z tego sprawę właściciele legalnego bukmachera Fortuna, stąd też najnowsza promocja od tego serwisu. Jej regulamin nie należy do szczególnie skomplikowanych. Sprawdźcie szczegóły bonusu Farciarz na live od Fortuny.

Zwrot stawki za przegrane kupony AKO w Fortunie

Aby mieć szansę na darmowe środki bonusowe, należy postawić wielokrotny kupon AKO, za którym znajdą się co najmniej 4 typy na żywo, zaś stawka kuponu nie będzie niższa od 30 zł.

Jeśli wszystkie selekcje na kuponie okażą się prawidłowe, wówczas wygrana należy rzecz jasna do gracza. Natomiast jeśli dokładnie 1 typ będzie nieprawidłowy, wówczas bukmacher przyzna graczowi bonus 30 zł. 

Darmowe środki pojawią się na koncie w postaci punktów FKP, które błyskawicznie można zamienić na bonus.

Regulamin bonusu Farciarz od bukmachera Fortuna

Najważniejsza rzecz, o której musicie pamiętać jest taka, że ta promocja obowiązuje jedynie we wtorek 9 marca, zaś wszystkie typy na kuponie muszą być rozstrzygnięte do środy do godz. 10:00.

Promocja obowiązuje zarówno na tradycyjnej wersji strony, jak i na aplikacji mobilnej. Ta promocja łączy się z Happy Hours, natomiast wykluczone są z niej kupony Maxi Kombi.

Jeden gracz może otrzymać jeden bonus w ramach tej promocji, zaś czas na zaakceptowanie darmowych środków bonusowych to maksymalnie 7 dni, później bonus przepadnie bezpowrotnie.

 

Fortuna zakłady bukmacherskie, Legalni bukmacherzy

, , , ,

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:

słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.