Walka Szpilka – Zimnoch odwołana

aaWalka zaplanowana na 23 lutego pomiędzy Arturem Szpilką a Krzysztofem Zimnochem została odwołana. Sztab szkoleniowy młodszego z zawodników nie zgodził się aby ich podopieczny w tak krótkim czasie wyszedł ponownie na ring.

„Witam wszystkich. Moja walka z Zimnochem nie dojdzie w tym terminie do skutku, ponieważ mój sztab szkoleniowy się na to nie zgadza bo ciężkiej walce z Mollo ale walka na 100% się odbędzie w innym terminie bo jak dla mnie to ja mogę nawet z nim dziś wyjść do ringu, ale niestety nie wszystko zależy ode mnie
PS na walkę z Krzyskiem bedę za to przygotowany na 110% i wtedy każdy z Nas bedzie miał równe szanse…pozdrawiam” – napisał Artur Szpilka na swoim profilu na facebooku.

Kilka dni temu Szpilka stoczył pojedynek w Chicago w którym pokonał Mike’a Mollo przez nokaut w piątej rundzie. Wcześniej dwukrotnie leżał na deskach po piekielnie mocnych ciosach Amerykanina. Trener Szpilki Fiodor Łapin nie wyobraża sobie aby jego zawodnik po tak ciężkim pojedynku miał wyjść na ring po raz kolejny w tak krótkim czasie.

Miejmy nadzieję, że do walki dojdzie w innym terminie bo zapowiadała się ona naprawdę ekscytująco.

Głównym pojedynkiem na gali 23 lutego w ERGO Arenie w Gdański będzie potyczka Andrzeja Gołoty z Przemysławem Saletą.

Boks, Sporty walki

Spodobał Ci się zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:

słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Skuteczne obstawianie zakładów bukmacherskich nie jest takie proste jakie wydaje się wielu początkującym typerom. Aby zarabiać pieniądze na obstawianiu typów zakładów sportowych musisz grać najlepsze typy bukmacherskie po wysokich kursach u sprawdzonych bukmacherów.

W typowaniu zakładów liczy się nie tylko znajomość dyscypliny sportowej ale również znajomość aktualnej sytuacji w zespole oraz aktualnej sytuacji ligowej, turniejowej. Sportowi eksperci portalu darmowa-kasa.pl publikują starannie wyselekcjonowane, darmowe profesjonalne typy na piłkę nożną, tenis, siatkówkę, boks oraz wiele innych dyscyplin.

Obstawiaj typy bukmacherskie doświadczonych ekspertów sportowych portalu darmowa-kasa.pl i zyskaj przewagę nad bukmacherami! Dzięki naszym typom zakłady bukmacherskie online przyniosą Ci oczekiwane zyski!