Weekend bez podatku u bukmachera forBET!

W ten weekend fani sportu nie będą narzekali na brak ciekawych zdarzeń w ofercie. Sportowy kalendarz na zbliżające się dni pęka w szwach, dlatego każdy z Was powinien odnaleźć coś dla siebie. 

Tym bardziej do gustu powinna przypaść graczom najnowsza promocja od legalnego bukmachera forBET. Sprawdź warunki bonusu i ciesz się grą bez podatku przez cały weekend, dzięki czemu Twoje wygrane na kuponach będą znacznie wyższe. 

Spis treści

Mnóstwo ciekawych wydarzeń sportowych w ten weekend

Mecze polskich lig piłkarskich, inauguracyjna kolejka we francuskiej Ligue 1 oraz najważniejsze rozstrzygnięcia na olimpijskich arenach – to tylko niektóre zdarzenia, jakie czekają nas w następnych kilku dniach. Tradycyjnie już bogata oferta zakładów na każde z nich czeka na Was na stronie legalnego bukmachera forBET, który proponuje atrakcyjne kursy wszędzie tam, gdzie akurat coś się dzieje.

Mało tego! Dołączając do specjalnej promocji od tego legalnego bukmachera możecie przez cały weekend grać bez podatku. Jak? Sprawdź regulamin najnowszego bonusu forBET i dołącz do gry o darmowe środki.

W ten weekend forBET bierze podatek na siebie!

Zasady tej promocji są bajecznie proste! Wszystko co należy zrobić to zalogować się na swoje konto gracza u bukmachera forBET, a następnie w dniach 6-8 sierpień obstawiać wielokrotne kupony AKO z co najmniej 3 typami i kursem min. każdego typu na poziomie 1.30. Do promocji kwalifikują się zarówno typy przedmeczowe, jak również selekcje na żywo.

Za każdym razem kiedy kupon będzie spełniał warunki promocji bukmacher weźmie podatek na siebie, zaś wygrana na kuponie automatycznie będzie o 14% wyższa. Do bonusu nie kwalifikują się zakłady długoterminowe, zaś każdy gracz może obstawić w ten sposób dowolną liczbę kuponów przez cały weekend.

Aż cztery promocje na start dla nowych klientów bukmachera forBET

Sporo atrakcji czeka na każdego gracza, który zdecyduje się na rejestrację nowego konta w serwisie forBET. Wystarczy wpisać nasz specjalny forBET kod promocyjny o treści SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza, a bukmacher automatycznie podaruje graczowi aż cztery bonusy powitalne:

  • forBET bonus 100% od pierwszej wpłaty 2050 zł
  • Bonus MaxiZysk od drugiego depozytu 200 zł
  • Zakład bez ryzyka 100 zł
  • 14 dni gry bez podatku

Więcej informacji o każdym z tych bonusów znajduje się na oficjalnej stronie legalnego bukmachera forBET w zakładce PROMOCJE.

forBET zakłady bukmacherskie

,

Spodobał Ci się zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103