Weekendowy cashback bonus od bukmachera Superbet. 

Znakomita promocja od legalnego bukmachera Superbet dla graczy, którzy są szczególnie aktywni podczas weekendu. 

Obstawiaj wielokrotne kupony AKO, a jeśli na koniec weekendu będziesz na minusie, wówczas na twoim koncie gracza pojawi się cashback bonus 10% aż do 150 zł.

Spis treści

Superbet zwraca 10% stawek za przegrane kupony

W Superbet doskonale zdają sobie sprawę, że weekend to wzmożony czas aktywności każdego typera. Po pierwsze gracze mają więcej czasu, po drugie zaś oferta zakładów od poszczególnych legalnych bukmacherów jest wówczas wyjątkowo bogata. 

Ma to swoje plusy i minusy, gdyż dzięki temu można zgarnąć rekordową wygraną, lecz przy braku szczęścia można skończyć weekend na minusie. Na szczęście ten problem w mniejszym stopniu dotyczy klientów legalnego bukmachera Superbet.

Zabrakło Ci szczęścia? Superbet podaruje Ci cashback bonus 150 zł!

Regulamin tej promocji jest bajecznie prosty. Od piątku rano, aż do późnego niedzielnego wieczoru obstawiaj wielokrotne kupony AKO z min. 2 zdarzeniami, kursem min. każdego z nich 1.60 i min. kursem łącznym całego kuponu na poziomie 2.50. 

Jeśli będzie dopisywało Ci szczęście wówczas wygrane należą rzecz jasna do Ciebie i możesz je natychmiast wypłacić. Natomiast jeśli Twoje typy okażą się niecelne, a suma Twoich przegranych przez cały weekend będzie wynosiła 100 zł lub więcej, wówczas na Twoim koncie gracza pojawi się cashback bonus o wartości 10% przegranych. 

Maksymalna wartość darmowych środków bonusowych może wynieść w każdy weekend aż 150 zł. Przy okazji należy pamiętać, że tak jak przegrany kupon zwiększa kwotę Twoich strat, tak zwycięski kupon sprawia, że Twoje straty się zmniejszają.

Jak wypłacić cashback bonus od Superbet?

Cashback bonus od Superbet pojawi się na koncie gracza do 48 godzin po zakończeniu ostatniego meczu na kuponie. Wówczas gracz ma 3 dni na zaakceptowanie darmowych środków, a następnie 7 dni na dokonanie obrotu bonusem. Brak spełnienia któregokolwiek z ww. punktów regulaminu sprawi, że darmowe środki przepadną bezpowrotnie. 

Superbet cashback bonus wymaga obrotu 3x zanim będzie mógł zostać wypłacony. Do obrotu zaliczają się pojedyncze zakłady single z kursem min. 1.80, wielokrotne kupony AKO z min. kursem każdego typu 1.40 i min. kursem łącznym całego kuponu 1.80, a także zakłady systemowe z min. kursem każdej kombinacji 1.80.

Legalni bukmacherzy, Superbet zakłady bukmacherskie

,

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.