Włoszczowska nie jedzie do Londynu

Według nieoficjalnych informacji podanych prze serwis „sport.tvp.pl” Maja Włoszczowska nie pojedzie na Igrzyska Olimpijskie do Londynu. Kontuzja, którą odniosła wicemistrzyni olimpijska z Pekinu okazała się bardzo poważna.

Przypomnijmy, że nasza najlepsza zawodniczka kolarstwa górskiego uległa wypadkowi podczas zgrupowania przedolimpijskiego w Livigno. Maja ćwiczyła wraz z resztą kadry zjazdy, na jednym z zakrętów rower wybił w górę, przy próbie podparcia noga niefortunnie się podwinęła i wykręciła o 60 stopni. Nasza jedna z największych nadziei na medal doznała urazu prawego stawu skokowego oraz pęknięcia kości śródstopia. Polka wróciła już do kraju, udała się do Bierunia gdzie będzie miała najlepszą opiekę medyczną.

Wyścig kobiet w kolarstwie górskim na Igrzyskach odbędzie się 11 sierpnia. Miejmy nadzieję, że nieoficjalne informacje nie potwierdzą się i zobaczymy Polkę na olimpiadzie. Kluczowe będzie kilka najbliższych dni podczas których Włoszczowska zostanie poddana specjalistycznym badaniom.

Aktualności sportowe, Aktualności z olimpiady

Spodobał Ci się ta aktualność? Oceń ją i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:

słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.