Wywiad ze zwycięzcą rekordowego Jackpota w kasynie

Wywiad ze zwycięzcą rekordowego Jackpota w kasynie

Największy jackpot wypłacony w slocie online to 11.736.375 euro, wygrany przez gracza w ‘Mega Fortune’. Został on zdobyty przez anonimowego gracza z Norwegii 24 sierpnia 2011 roku

Gdy skontaktowano się ze zwycięzcą, pochodzącym z Hordaland w Norwegii, powiedział, że wrócił do domu po nocnym wypadzie na mieście, obejrzał film i zagrał w kilka gier na kasynie, ponieważ nie mógł zasnąć. Podjęcie decyzji o zagraniu online sprawiło, że stał się bogatszy o 11,7 miliona euro.

Spotkaliśmy się ze szczęśliwym zwycięzcą, aby zobaczyć jak bardzo zmienilo się jego życie od września. Jesteśmy szczęśliwi poinformować, że jest on w tak dobrej formie jak zawsze i jedyne o czym myśli to zakup nowych słuchawek. Kiedy brat zwycięzcy usłyszał o tym pomyśle to od razu się roześmiał i powiedział, że rodzina nie straciła humoru. Pod ostrzałem pytań nasz szczęśliwy zwycięzca przyznał się w końcu, że rozważa także płatne zarejestrowanie się na serwis muzyczny Spotify Premium.

Zwycięzca naszego wielkiego jackpota powiedział, że był dosyć zajęty po zgarnięciu wygranej, jednak teraz wszystko powoli wraca do normalności. “Było dość intensywnie z powodu sesji egzaminacyjnej, ale mam nadzieję, że dobrze mi poszło.”

Po zdobyciu wielkiej wygranej w Mega Fortune zapewnił młodemu zwycięzcy doradztwo finansowe i udzielił mu wszelkich praktycznych rad.

“Poleciałem na Maltę, aby zobaczyć jak działa grupa – wszyscy okazali się dla mnie bardzo pomocni.”

Spotkaliśmy się z wygranym w deszczowy dzień w Bergen i robiliśmy sobie żarty, że to dobre miejsce do uprawiania hazardu, ponieważ w ciągu dwóch lat wypłacił w tej okolicy jackpoty o łącznej wartości 150 milionów euro! Nasz zwycięzca powiedział “Najprawdopodobniej spowodowane jest to złą pogodą. Kiedy cały czas pada, to mało jest opcji spędzenia wolnego czasu oprócz siedzenia przed komputerem i surfowania po internecie.”

Szczęśliwy komputer, na którym nasz zwycięzca zgarnął swoją wygraną został zastąpiony nowy pecetem, a nasz klient powiedział, że w przyszłości chciałby się w spokoju relaksować, bez kontaktu z mediami. “ W ostatnim czasie spotkałem się z wielkim zainteresowaniem ze strony mediów i banków, ale nie planuje częstego pokazywania się w telewizji czy radiu. To jest mój ostatni wywiad na temat nagrody i wygranych pieniędzy i mam nadzieję, że wszyscy będą to respektować.”

W ciągu naszej dwugodzinnej wizyty rozmawialiśmy o tym, co zwycięzca planuje na jesień, jednak dla młodego milionera, który ma dopiero dwadzieścia kilka lat nie ma na razie ciekawych nadchodzących wydarzeń.

Na razie czeka on na finał pucharu, w którym zagra ukochany Brann Bergen, a następnie planuje zobaczyć wielki Liverpool na legendarnym stadionie Anfield. Zwycięzca powiedział, że tydzień po wygranej miał kłopoty ze snem, co oczywiście jest zrozumiałe, biorąc pod uwagę emocje towarzyszące zgarnięciu wielkiego jackpota.

Nagroda jest największą, jaką wygrał Norweg w grach lub zakładach – i największą w historii wygraną online. Nasz szczęśliwy gracz pozostaje jednak skromny i mówi “Bardzo miło jest dzierżyć ten tytuł i znaleźć się w Księdze Rekordów Guinnessa!”

Wywiad ze zwycięzcą rekordowego Jackpota w kasynie

Kasyno

,

Spodobał Ci się zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:

słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Internetowe kasyna oferują najwyższy poziom rozrywki bez wychodzenia z domu, dzięki dzisiejszej technice, wirtualnym krupierom i wspaniałej oprawie poczujesz się jak w prawdziwym kasynie. W ofercie kasyn internetowych znajdziesz kilkadziesiąt gier slotowych, automatów, gry stolikowe takie jak Bakarat, BlackJack, Kości i Ruletka.

Dzięki bonusom i promocjom możesz już na starcie wzbogacić się o kilka złotych, kasyna oferują wielofalowe bonusy nawet do $2000.

Musisz być jednak świadomy, że niekontrolowana zabawa w kasynie może przerodzić się w nałogowy hazard, kontroluj swoje poczynania i nigdy nie przekładaj hazardu ponad podstawowe wartości życiowe, serwis darmowa-kasa.pl wspiera odpowiedzialny hazard.