Wyższe wygrane w Fortunie

Znakomita wiadomość dla klientów legalnego bukmachera Fortuna. Od teraz promocje Happy Hours i AKO Bonusy działają automatycznie, dzięki czemu każdy gracz może liczyć na jeszcze wyższe wygrane w Fortunie. 

Spis treści

Wyższe wygrane w Fortunie – promocja Happy Hours

Promocja Happy Hours to produkt doskonale znany każdemu klientowi legalnego bukmachera Fortuna. Dzięki temu bonusowi gracz może cieszyć się grą bez podatku, gdyż po spełnieniu warunków promocji otrzyma on aż o 14% wyższe wygrane w Fortunie. Na czym polega promocja Happy Hours? Jej zasady są bardzo proste!

Aby cieszyć się z wyższych wygranych w Fortunie wystarczy postawić wielokrotny kupon AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem min. każdego z nich 1.30. Do promocji kwalifikują się zarówno kupony przedmeczowe, jak i na żywo, natomiast należy pamiętać, że stawka min. nie może być niższa od 2 zł. 

Automatycznie po spełnieniu tych warunków bukmacher doda do kuponu bonus kursowy 1.14, dzięki czemu wygrana na kuponie Fortuna będzie o 14% wyższa.

Wyższe wygrane w Fortunie – AKO Bonusy

Kolejna promocja gwarantująca jeszcze wyższe wygrane w Fortunie to tzw. AKO bonusy. Maksymalna wartość darmowych środków bonusowych to w tym przypadku aż 50% od pierwotnej wygranej na wielokrotnym kuponie AKO, zaś w przeciwieństwie do promocji Happy Hours tutaj liczą się wyłącznie typy przedmeczowe. Również regulamin tej promocji nie jest przesadnie skomplikowany. 

Aby cieszyć się wyższymi wygranymi w Fortunie dzięki AKO Bonusom wystarczy postawić wielokrotny kupon AKO z min. 5 zdarzeniami i kursem łącznym każdego z nich na poziomie 1.15. Tutaj również stawka min. nie może być niższa od 2 zł, natomiast im więcej typów znajdzie się na kuponie, tym wyższa będzie kwota darmowych środków bonusowych, zaś gracz będzie mógł cieszyć się z wyższej wygranej w Fortunie. 

Przy 5 typach na kuponie kwota darmowych środków bonusowych wynosi 7%, natomiast aby zgarnąć maksymalny bonus 50% od kwoty pierwotnej wygranej należy dodać 14 lub więcej zdarzeń po kursie min. 1.15.

Wyższe wygrane w Fortunie – co się zmienia?

Jeśli chodzi o promocje Happy Hours i AKO Bonusy to pewne rzeczy pozostają niezmienne. Nadal skorzystać z nich może każdy gracz, który spełni warunki promocji, zaś do skorzystania niej kwalifikują się kupony postawione na tradycyjnej wersji strony, poprzez aplikację mobilną, ale również w punkcie stacjonarnym. 

To co ulega zmianie to fakt, że od teraz jeszcze wyższe wygrane w Fortunie będą działały całkowicie automatycznie. A zatem gracz nie będzie musiał samodzielnie dodawać bonusów kursowych do swojego kuponu, ani prosić o to doradcy klienta w przypadku punktów stacjonarnych, lecz zostaną one automatycznie dodane do kuponu spełniającego warunki promocji.

Fortuna zakłady bukmacherskie, Legalni bukmacherzy

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.