Zakłady bukmacherskie na wybory parlamentarne 2011

Zakłady bukmacherskie na wybory parlamentarne 2011

Zakłady bukmacherskie to nie tylko zakłady sportowe ale również typowanie zwycięzców programów muzycznych, laureatów nagrody Nobla oraz wyników wydarzeń politycznych takich jak zbliżające się wybory do sejmu i senatu.

Już w tą niedzielę 9 października 2011 roku do urn wyborczych ruszą miliony Polaków aby zagłosować na kolejnych darmozjadów, którzy za publiczne pieniądze będą kolejne 4 lata pierdzieć w stołki na Wiejskiej w Warszawie. (żart)

Nie w wnikamy w to na kogo będziecie głosować lub czy w ogóle będziecie głosować… jednak chcielibyśmy abyście przy okazji tych wyborów parlamentarnych zarobili trochę pieniędzy na zakładach bukmacherskich.

Polskie zakłady polityczne niestety nie cieszą się dużą popularnością wśród bukmacherów internetowych kursy na wybory parlamentarne 2011 oferuje bardzo niewielu bukmacherów jest to Fortuna, forBET, Milenium i LV BET.

Typy na zwycięzcę wyborów parlamentarnych

Zdecydowanym faworytem tegorocznych wyborów jest Platforma Obywatelska, która posiada stabilną przewagę nad resztą partii. W zależności od sondażu, przewaga PO wynosi od kilku do kilkunastu procent nad drugą partią, którą jest Prawo i Sprawiedliwość. Obecnie kursy na zwycięstwo PO wahają się w granicach 1,201,40.

Nie spodziewamy się takiej zwrotu sytuacji jaka miała miejsce w 2005 roku przy wyborach prezydenckich kiedy to w ostatnich dniach niedoceniany Lech Kaczyński niespodziewanie przegonił Dolnalda Tuska.

Która partia otrzyma najwięcej głosów?
Nasz typ to zdecydowanie Platforma Obywatelska. Najwyższy kurs oferuje Fortuna @1,40 oraz forBET @1,35. Typ na Platformę Obywatelską to czysty valuebet.

Zakłady Head 2 Head

Oprócz zakładów na zwycięzcę bukmacherzy oferują zakłady na to która partia otrzyma więcej głosów (między sobą). Tutaj prym wiedzie niedawno powstały Ruch Poparcia Palikota, który systematycznie pnie się w sondażach przedwyborczych.

Na uwagę zasługują zdarzenia:
Ruch Palikota – Sojusz Lewicy Demokratycznej w forBET @2,55
Ruch Poparcia Palikota – Polska Jest Najważniejsza w Fortuna @1,12
Ruch Palikota – Polskie Stronnictwo Ludowe w forBET @2,20

Z obstawianiem partii Palikota należy się spieszyć gdyż kursy wraz ze wzrostem jego zwolenników systematycznie lecą w dół.

Zakłady na frekwencje

Sondaże, eksperci i politycy zgadzają się, że nie zanosi się na powtórkę z 2007 r., gdy zagłosowało prawie 54 proc. Polaków. Będzie tak jak w latach 1997, 2001 i 2005. – Frekwencja poniżej 45 proc., niewykluczona ok. 40 proc. – przewiduje szefowa CBOS prof. Mirosława Grabowska. 42-45 proc. to prognoza socjologa prof. Jacka Raciborskiego.

Typ: frekwencja poniżej 46% w forBET @1.83

Gdzie obstawiać wybory parlamentarne 2011?

Najszerszą ofertę posiada forBET jednak na warto zapoznać się z ofertą Fortuna’u, który oferuje najwyższe kursy na faworytów a uzupełnieniem oferty kursowej mogą być zdarzenia z Milenium.

Fortuna – zakład bez ryzyka 100 PLN

Fortuna Obstaw wybory parlamentarne bez ryzyka przegranej! Możesz tylko zyskać gdyż w przypadku przegranej bukmacher zwróci Ci postawione pieniądze! Zrób depozyt poprzez płatności internetowe lub przelew, to trwa kilka minut!
Obstaw w Fortuna, czytaj więcej o Fortuna bonus.

Milenium – bonus 100 PLN

Milenium Obstaw wybory parlamentarne i zyskaj darmowe 100 PLN! Jeżeli jeszcze nie masz konta bukmacherskiego w Milenium to dołącz do światowego lidera zakładów bukmacherskich teraz i zyskaj bonus 100 PLN. Zrób depozyt poprzez płatności internetowe lub przelew, to trwa jedynie kilka minut!
Obstaw wybory w Milenium, czytaj więcej o Milenium bonus.

forBET – bonus 40 EURO

forBET Postaw na wybory i zyskaj 40 EURO! Jedyne co musisz zrobić to zarejestrować się w forBET i wpłacić 80 EURO, zaraz po depozycie dostaniesz gratis 40 EURO czyli łącznie będziesz miał do dyspozycji aż 120 EURO.
Obstaw wybory w forBET, czytaj więcej o forBET bonus.


Zakłady na wybory znajdziecie w sekcji „Wydarzenia specjalne” lub „Zakłady nie sportowe”.

Aktualny sondaż przedwyborczy TNS OBOP

Aktualizacja piątek 10:45: Pierwsza prognoza wyborcza!

Z prognozy wynika, że PO wyprzedza PiS o ponad 10 pkt proc., a Ruch Palikota zajmuje miejsce na podium z dwucyfrowym rezultatem.

Prognoza przewiduje wysoką wygraną PO z PiS (39,5 do 29,1 proc.) oraz wyrównaną walkę o trzecie miejsce między Ruchem Palikota (10,3 proc.), SLD (9,2 proc.) i PSL (8,7 proc.).

Według badania, PO miałaby 202 posłów, PiS – 149, RP – 43, SLD – 37, a PSL – 27.

Prognoza wyborcza opiera się na sondażach TNS OBOP przeprowadzanych dla Gazety Wyborczej przez ostatni tydzień. Były rozbudowane o wiele pytań mających „wytropić” tych, którzy ukrywają swe preferencje lub nie mają zamiaru głosować.

Kursy na zakłady Head2Head Palikot vs inna partia spadają, korzystajcie szybko!

Aktualizacja piątek 14:29: Palikot na 12%, PJN w Sejmie!

Według najnowszego sondażu firmy Estymator, gdyby wybory parlamentarne odbyły się w dzisiaj, to wygrałaby PO z wynikiem 34,6 proc. Drugie miejsce zajął PiS (27 proc. poparcia). Ostatnie miejsce na podium zajął Ruch Palikota (12,5 proc.).

Czwarte miejsce zajmuje PSL (9,6 proc.), wyprzedzając SLD (8,3 proc.) i PJN (5 proc.). Partie te weszłyby więc do Sejmu (próg wyborczy wynosi 5 proc.)

W dalszym ciągu notowania partii Palikota rosną kosztem PSL i SLD. PO utrzymuję przewagę nad PiS’em.

Typy i analizy

, , , , , , , ,

Gdzie najlepiej obstawić?

W internecie dostępnych jest wielu bukmacherów, jednak tych godnych polecenia jest na prawdę niewielu. Dobry bukmacher powinien posiadać nieposzlakowaną opinię, wysokie kursy, szeroką ofertę zakładów oraz atrakcyjny bonus startowy. Wszystkie te cechy posiadają polecani przez nas bukmacherzy:Fortuna, eTOTO, Beetfan, TOTALbet.O tych, oraz innych bukmacherach możesz przeczytać w naszym serwisie.

Spodobał Ci się ten typ? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:

słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.