Zakłady bukmacherskie w internecie

Zakłady bukmacherskie w internecie

Poniżej przedstawiamy listę artykułów i poradników bukmacherskich z którymi powinien się zapoznać każdy typer, który chce osiągnąć sukces w bukmacherce.

Obstawiasz zakłady bukmacherskie zachęcamy do zapoznania się z poniższymi tematami z pewnością znajdziesz dla siebie coś ciekawego.

Spis treści

Zakłady bukmacherskie od A do Z

Obszerny artykuł dla początkujących graczy, kompendium wiedzy wprowadzające w świat zakładów bukmacherskich. W artykule tym dowiesz się wszystkiego co potrzebne aby rozpocząć obstawianie u bukmachera internetowego, z czym to się wiąże oraz w jaki sposób wygrywać pieniądze w zakładach bukmacherskich.

Bukmacher internetowy czy naziemny?

Jeżeli do tej pory obstawiałeś zakłady w punkcie naziemnym – przeczytaj ten artykuł, dowiedz się jaką przewagę dają Ci bukmacherzy internetowi a już na pewno nigdy nie wrócisz nigdy w Toto-MIX’ie i jemu podobnych. Bukmacher naziemny czy internetowy? Odpowiedź jest prosta!

Handicapy azjatyckie

Handicapy azjatyckie powstały po to aby obstawianie faworytów stało się ciekawsze i bardziej opłacalne, dodatkowo dzięki handicapowi zdarzenie 3 drogowe (1X2) redukowane jest do zdarzenia 2 drogowego (12). Bukmacherzy internetowi oferują bardzo wiele rodzajów handicapów azjatyckich

Surebety – pewny zysk!

Surebet to „zakład matematyczny”, polegający na obstawianiu tego samego zdarzenia sportowego w przeciwne strony u dwóch różnych bukmacherów po takich kursach aby otrzymać zysk obojętnie od wyniku. Przeczytaj szerszy opis surebetów wraz z przykładami i kalkulatorem.

Zakłady Over/Under

Popularne overy i undery (powyżej/poniżej) to rodzaj zakładu bukmacherskiego polegający na obstawieniu liczby wystąpień ustalonej rzeczy, mogą to być np. gole, punkty, rzuty rożne, kartki. Przeczytaj nasz poradnik jak obstawiać under/over.

Obstawianie valuebet’ów

Valuebet to zdarzenie sportowe, które według typera powinno mieć trochę inny kurs niż wystawił na nie bukmacher. Jeżeli typer wie o drużynie/spotkaniu coś czego nie wie lub nie wziął pod uwagę bukmacher to opłacalność obstawienia i wygranej wzrasta. Przeczytaj o valuebet’ach w zakładach bukmacherskich.

Obstawianie zakładów LIVE

Zakłady bukmacherskie LIVE są dostępne w każdym internetowym serwisie bukmacherskim, dzięki nim można obstawiać zakłady jednocześnie oglądając mecz. Obstawianie na żywo ma swoje plusy i minusy, przeczytaj jak dobrze obstawiać zakłady na żywo.

Eksperci radzą jak wygrać u bukmachera

Skuteczne obstawianie zakładów bukmacherskich wcale nie jest takim prostym zadaniem jak się wydaje. Liczy się wiedza, wyczucie i doświadczenie. Przeczytaj kilka porad doświadczonych typerów, być może wśród nich znajdziesz receptę na swój sukces u bukmachera.

Promocje i bonusy na zakłady bukmacherskie

Bonusy i promocje na zakłady bukmacherskie to świetna okazja na powiększenie swojego budżetu na obstawianie. Darmowy zakład, bonus od wpłaty, freebet, cashback… bukmacherskie promocje startowe i bonusy reload to dodatkowe pieniądze.

Legalni bukmacherzy, Poradnik bukmacherski

, , , , , , , , ,

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:

1 Komentarz wpisu "Zakłady bukmacherskie w internecie"

  1. Krzysiek, poniedziałek, 21 maj 2018 11:03 

    Ja od zawsze gram w Internecie, bo ma to wiele plusów: przede wszystkim mogę na spokojnie sprawdzić sobie wszystkie zakłady, porównać kursy a przede wszystkim bez presji analizować spotkania. Sprawdzam wyniki, historię spotkań, statystyk i formę piłkarzy, zespołów. To pozwala mi wygrywać na zakładach. Ale nie mogłoby się to udawać gdyby nie system – dzięki niemu mogę stawiać na bardzo wysokie kursy z niskimi stawkami i wiem jak dobierać stawki do kolejnych zakładów, przez co przy małym budżecie zarabiam co najmniej średnią krajową.
    Pozdrawiam


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (1 głosów, ocena: 3,00)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.