Zakłady na końcowe rozstrzygnięcia na Euro 2021 od forBET

Wszystko co dobre szybko się kończy. Tylko trzy mecze pozostały do zakończenia finałów Mistrzostw Europy, zaś w najbliższą niedzielę poznamy triumfatora tegorocznego Euro. 

Kto nim będzie? Jaki będzie skład finału? Kto zostanie królem strzelców turnieju? Te i wiele innych ciekawych zakładów specjalnych czeka na Was na stronie legalnego bukmachera forBET. 

Spis treści

Trzy mecze do końca Euro 2021

Tyle co emocjonowaliśmy się meczem otwarcia Euro 2021, a już turniej nieuchronnie zbliża się ku końcowi. Do rozegrania pozostały jedynie dwa półfinały oraz wielki finał, zaś wszystkie te mecze odbędą się na stadionie Wembley w stolicy Anglii.

We wtorkowym półfinale Włosi zagrają z Hiszpanią, zaś dzień później odbędzie się mecz Anglia – Dania. Oczywiście jak zwykle szeroka oferta zakładów na te mecze czeka na Was na stronie legalnego bukmachera forBET, który poza tym przygotował również sporo ciekawych rynków zakładów specjalnych, na których można wytypować końcowe rozstrzygnięcia na turnieju.

Kto mistrzem? Jaki finał? Kto królem strzelców?

Legalny bukmacher forBET od lat słynie z tego, że jego oferta zakładów nie ogranicza się jedynie do tradycyjnych kursów 1X2 na poszczególne mecze, jednak dostępnych rynków i kursów jest znacznie, znacznie więcej. Tak dzieje się również i tym razem, czego efektem jest oferta zakładów dotycząca końcowych rozstrzygnięć na turnieju. 

Ale po kolei. Co do zwycięzcy Euro 2021 to analitycy bukmachera forBET najwięcej szans przyznają na ten moment Anglikom. Trudno się dziwić. Harry Kane i spółka nie stracili jeszcze bramki na turnieju, a oba mecze zagrają na swoim terenie. Najwięcej wygrać można typując triumf Duńczyków na turnieju.

A jaki jest najbardziej prawdopodobny skład finału? Według forBET w wielkim finale zagrają właśnie Anglicy, zaś ich rywalem będą Włosi. Najwięcej można wygrać typując starcie Danii z Hiszpanią.

Ciekawie prezentuje się także kwestia tytułu dla najskuteczniejszego snajpera na turnieju. Faworytami według forBET są Cristiano Ronaldo oraz Patrik Schick, jednak należy pamiętać, że obaj są już poza turniejem, zaś tylko 2 gole traci do nich grający coraz lepiej Harry Kane. Jak będzie? Przekonamy się już w niedzielę!

Atrakcyjny bonus na start dla nowych klientów bukmachera forBET

Mnóstwo niespodzianek czeka na graczy, którzy zdecydują się zarejestrować nowe konto w serwisie forBET. Na każdego z nich czeka atrakcyjny pakiet powitalny, zaś jedyne o czym należy pamiętać, to żeby wykorzystać nasz forBET kod promocyjny o treści SPRYCIARZ i wpisać go w odpowiednie pole formularza podczas rejestracji konta. Automatycznie po spełnieniu warunków i weryfikacji danych osobowych na koncie gracza pojawią się aż cztery bonusy na start:

  • forBET bonus 100% od pierwszego depozytu 2050 zł
  • Bonus MaxiZysk od drugiego depozytu 200 zł
  • Zakład bez ryzyka 100 zł
  • 14 dni gry bez podatku po rejestracji

Należy jednak pamiętać, że tak atrakcyjny pakiet na start przeznaczony jest wyłącznie dla graczy, którzy wykorzystają nasz kod promocyjny forBET podczas rejestracji konta. Więcej informacji o tym pakiecie powitalnym znajduje się na oficjalnej stronie legalnego bukmachera forBET.

forBET zakłady bukmacherskie

Spodobał Ci się zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103