Zaproś znajomego i zgarnij 100 PLN w Betfan!

Zaproś znajomego i zgarnij 100 PLN w Betfan!

Betfan zachęca swoich klientów do zapraszania znajomych. Wystarczy wysłać zaproszenie, spełnić kilka warunków i każdy zgarnia dodatkowy bonus!

Jak otrzymać bonus z promocji „BetFriends”?

Dotychczasowy klient musi wygenerować swój kod zapraszający, opcja znajduje się w ustawieniach konta gracza. Następnie nowy klient musi założyć konto, podając w trakcie rejestracji wcześniej wspomniany kod.

Gdy konto zostanie zweryfikowane, nowy klient musi wpłacić pierwszy depozyt 100 PLN. Jeśli obróci łącznie 300 PLN, grając kuponu z minimalnym kursem 1.80, nowy klient jak i zapraszający otrzyma bonus 100 PLN.

Betfan zakłady bukmacherskie, Legalni bukmacherzy

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:

słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.