Zaproś znajomych i zgarnij 340 PLN od STS

Zaproś znajomych i zgarnij 340 PLN od STS

Specjalna promocja u legalnego bukmachera STS. Zaproś znajomych do korzystania oferty bukmachera i odbierz nawet 340 PLN!

Katowicki bukmacher jest obecnie największym graczem na polskim rynku i zdecydowanie największa część bukmacherskiego tortu należy właśnie do STS-u. Z roku na rok konkurencji przybywa, pojawiają się także nowi klienci, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z zakładami sportowymi. Legalni bukmacherzy nie osiadają na laurach i wymyślają kolejne promocje zachęcające do założenia konta.

Zaproś do gry i zgarnij 340 PLN!

Legalny bukmacher STS rozdaje bonusowe środki swoim klientom, którzy sprowadzą swoich znajomych. Aby wziąć udział w promocji, należy przejść do sekcji „ZAPROŚ KUMPLA” i kliknąć “Zaczynamy”. Trzeba wpłacić depozyt dowolnej wysokości i obróć za łączną kwotę 25 PLN (kurs min. 1.85.)

Następnie w sekcji „ZAPROŚ KUMPLA” wygeneruje się link afiliacyjny. Z jednego linku może zarejestrować się sześciu graczy.

Gracz i każdy zaproszony otrzyma po 50 PLN, gdy zaproszony znajomy wpłaci min. 50 PLN depozytu i dokona obrotu 500 PLN (min kurs 1.85). Dodatkowo za trzeciego i za szóstego znajomego w Twojej drużynie otrzymujesz 20 PLN! Łączna kwota bonusowa wynosi aż 340 PLN!

 

Legalni bukmacherzy, STS zakłady bukmacherskie

,

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.