Zarządzanie kapitałem przy obstawianiu zakładów sportowych

Najważniejszą zasadą podczas obstawiania jest poprawne zarządzanie zasobami finansowymi. W Artykule tym przedstawię Wam kilka ważnych zasad i wytycznych, którymi należysię kierować przy obstawianiu.

Wielu początkujących graczy chciało by postawić dużo pieniędzy na jeden mecz, szczególnie wtedy, gdy się wydaje im się, że wybrany typ to pewniak. Dużym problemem dla początkujących obstawiających powstrzymanie się przed stawianiem zbyt dużych kwot na pojedyncze spotkanie.

Zrozumienie technik zarządzania zasobami finansowymi jest kluczem do sukcesu i zarabiania znacznych pieniędzy w bukmacherce w dłuższej perspektywie. Czy zaryzykowałbyś 25% oszczędności swojego życia, gdyby był cień szansy na przegraną? Oczywiście, że nie… i tego trzymaj się w bukmacherce.

Obstawianie za małe kwoty może wydawać się dość nudne, jednak dobrze wyważone stawki są podstawą osiągnięcia sukcesu w bukmacherce. Musisz nauczyć się rozporządzać swoimi zasobami pieniężnymi inaczej szybko je stracisz. Tym bardziej gdy jesteś początkującym graczem, wtedy z uwagi na brak doświadczenia jesteś narażony podwójnie na przegraną.

W bukmacherce często zdarzają się serie. W niektóre dni gdy szczęście Ci dopisze wygrasz sporo pieniędzy – i wtedy nie ma problemu. Gorzej jest gdy trafi Ci się zła passa i zaczniesz przegrywać – jeśli grasz przez długi czas to takie dni niestety są po prostu nieuniknione. Jeżeli chcesz pozostać w grze i w złe dni nie przegrać wszystkich pieniędzy przeznaczonych na zakłady. Chcesz zostać profesjonalnym graczem i odnieść sukces w bukmacherce, to nie możesz dać ponieść się emocjom.

Gdy nic Ci nie wchodzi, nawet największe pewniaki to nigdy nie należy „iść na całość”, nigdy nie należy wierzyć, że następny typ to „pewniak”. Należy cały czas trzymać się wyznaczonego statkowania i przestrzegać zasad poprawnego zarządzania zasobami, który zaraz przedstawię.

Najczęściej stawianym przez ludzi pytaniem jest ile należy postawić na mecz? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi gdyż stawka zależy to od wielkości Twoich zasobów pieniężnych.

Podstawowa zasada jest dość prosta, bez względu na to czy stawiasz $10 czy $100. Stawiaj około 2-3% kwoty, którą dysponujsz na pojedyńczy kupon. Nigdy nie ryzykuj więcej niż 5% swojego kapitału bez względu na to jak pewny jesteś swojego zakładu. Jeśli typ nie jest do końca pewny to stawiaj 1% swoich zasobów jeśli wydaje Ci się, że zakład powinien wejść to nie bój się podwyższyć stawkę i postaw około 3-5%.

Kolejną kwestią, o której należy pamiętać, że nie ma czegoś takiego jak niezmienność. Wszystko może się zdarzyć, a każda drużyna może wygrać lub przegrać w dany dzień. Stwórz sobie system i oceniaj swoje wybory jako jednostki od 1-10.

Każda jednostka przedstawia procent oraz to jak bardzo jesteś pewien swojej typu. Dopilnuj byś bezwzględnie przestrzegać tych reguł stawkowania. Oceń procentowo prawdopodobieństwo wejścia typu a następnie według skali 1-10 dobierz kwote.

W omawianej strategi największy pewniak czyli 10 nie oznacza 100% kapitału a jedynie 5% całego kapitału.

Kolejnym pytaniem, które często słyszę jest to czy da się zarabiać pieniądze korzystając z tej strategii? Odpowiedź brzmi: Absolutnie tak. Używam tego systemu od kilku lat i nieprzerwanie nieźle na tym zarabiam. Ten system został stworzony by zarabiać pieniądze, i jeśli mam być szczery, bez niego w końcu przegrasz. Wszystko, co musisz zrobić by wypracować zysk korzystając z tego systemu to utrzymać odsetek wygranych na poziomie 54-58%.

Powyższą strategię można modyfikować w zależności od zaawansowania gracza. Modyfikacja powinna polegać na zwiększeniu maksymalnej kwoty, którą można postawić na pojedyńczy kupon. Zaproponowane 5% można zwiększyń np. do 8%, jednak ostrzegam was aby nie podnosić tej poprzeczki zbyt wysoko.

Zatem, jeśli grasz u bukmachera nie dla zabawy a po to aby zarobić dobrą kasę to musisz nauczyć się przestrzegać wyżej opisaną strategię zarządzanai pieniędzmi, wtedy nigdy nie będziesz spłukany, za to osiągniesz przyjemny zysk.

Legalni bukmacherzy, Poradnik bukmacherski

, ,

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (1 głosów, ocena: 2,00)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.